Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
ФЕН тема... - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
ФЕН тема... - Page 4 Vote_lcapФЕН тема... - Page 4 Voting_barФЕН тема... - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

ФЕН тема...

+9
lonly wolf
filipne
Ardemina
ARMY
emilcho
Marginal
smotan
alaya
paparazzo
13 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 23 Юни 2010, 10:16




някой друг гледа ли тенис???
http://www.wimbledon.org/en_GB/index.htmlФЕН тема... - Page 4 Wim_nv_00000g1

paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 23 Юни 2010, 12:12

Цветана Пиронкова постигна една от най-значимите победи в кариерата си и за първи път мина втория кръг на турнир от “Големия Шлем”. Българката победи с 6:3, 6:4 силната рускиня Вера Душевина на “Уимбълдън”.

Срещата започна неприятно и Пиронкова допусна пробив още в първия гейм, след което Душевина поведе с 2:0. Цветана успя да спечели второто си подаване и да намали. При 2:3 върна пробива, след което го затвърди и поведе с 4:3. Цвети спечели следващите два гейма и поведе с 1:0 сета.

Вторият сет започна с разменени геймове, а при 1:1 нашето момиче проби, след което дръпна с 3:1. До края тя не изпусна инициативата и не даде шанс на 56-ата в света да се върне в мача, който продължи по-малко от час и половина.

Българката направи 25 непредизвикани грешки, но и 29 уинъра. Тя успя да вкара 60 процента първи сервис и добави 4 аса. В третия кръг пловдивчанката ще играе с друга рускиня - Реджина Куликова. Двете не са се срещали досега, а 21-годишната Куликова е номер 69 в ранглистата.

В кариерата си Цветана има 19 участия на турнири от “Големия Шлем”, като досега бе минавала първия кръг осем пъти, но никога не бе преодолявала втората си съперничка.

http://www.blitz.bg/sport/article/64010
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пон 28 Юни 2010, 13:04

Пиронкова на четвъртфинал на Уимбълдън!
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=143063

Цветана Пиринкова продължава да пише история на Откритото първенство на Великобритания. Българката отстрани на осминафиналите Марион Бартоли след 6:4, 6:4 и така нашата тенисистка влезе сред най-добрите осем на Уимбълдън.
На четвъртфиналите пловдивчанката ще срещне Винъс Уилиямс, която победи Ярмила Грот (Австралия) с 64, 7:6.
Пиронкова записа една от най-значимите победи в своята кариера, след като отстрани 13-ата в света и така сътвори голямата изненада на 1/8-финалите. Бартоли стигна до финала на Уимбълдън през 2007 година.
Днешният мач не започна добре за българката, след като Бартоли поведе с 3:0 с пробив във втория гейм. Всичко хубаво за именитата французойка обаче в тази част свърши дотук. Цвети налучка верния ритъм и изравни резултата, а при 4-4 проби сервиса на Бартоли. След това Пиронкова спечели своето подаване и затвори сета в своя полза след точно 60 минути игра.
Във втория сет българката отново водеше играта, а при 4:4, както в първия отново стигна до пробив и поведе с 5:4, след което се възползва от първия си мачбол в срещата.
За успеха си Пиронкова ще получи 500 точки за световната ранглиста и със сигурност ще намери място в Топ 50.
До днес Пиронкова имаше три загуби от три мача срещу Бартоли и само един спечелен сет срещу нея. И трите срещи обаче се бяха играли на твърди кортове - в Индиън Уелс през 2007 г. (6-1, 6-2), в Ню Хейвън през 2008 (2-6, 6-4, 7-5) и на Аустрелиън Оупън 2009 (7-5, 6-2).
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by lonly wolf Пон 28 Юни 2010, 19:34

евалла на нашта
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 29 Юни 2010, 09:12

ГЛЕДАЙТЕ 1/4-ФИНАЛА НА “УИМБЪЛДЪН” ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА – ВИНЪС УИЛЯМС

Двете тенисистки имат по една разменена победа

Гледайте срещата тук
http://www.fromsport.com/v-0/0/116/v-11631.html
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Вто 29 Юни 2010, 11:01

Нещо некви други дават, Квитова и не знам коя си.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Вто 29 Юни 2010, 12:22

Цветана Пиронкова е на полуфинал на Уимбълдън! Българката продължи сензационното си представяне в Лондон и победи на 1/4-финала втората в света Винъс Уилямс с 6:2, 6:3!

Пловдивчанката стана първата българска тенисистка, достигнала до полуфиналите на най-големия турнир на трева в света – „Уимбълдън”. Първата ракета на страната ни записа феноменален успех, побеждавайки втората в света. Това е втора победа на Цвети над по-голямата сестра Уилямс в турнир от Големия шлем, след успеха й през 2006-та година на Откритото първенство на Австралия.
До сега в историята на българския тенис единствената състезателка, достигала полуфинал на Големия шлем бе Мануела Малеева, която два пъти бе сред четирите най-добри на US Open.

Българката стигна до невероятния успех след страхотна игра, с която не даде никакви шансове на именитата си съперничка, печелила Уимбълдън пет пъти.

Пиронкова сервира първа и веднага взе подаването си, за да поведе в резултата. Последваха няколко поредни гейма без пробив, за да се стигне до шестия гейм, в който българката проби съперничката си и повече с 4:2. Уилямс бе близо до това, веднага да върне пробива, като имаше две възможности, спасени от Пиронкова, който с много усилия успя да стигне до 5:2.

Това явно пречупи Винъс, която допусна цели две двойни грешки в осмия гейм. Цвети пропусна три мачбола при 40:0, но при четвъртия бе безпогрешна и спечели сета с 6:2.

Вторият сет отново започна добре за Пиронкова, която спечели подаването си. При 1:1, пловдивчанката имаше възможност за пробив, спасена от Уилямс. Американката на свой ред успя да пробие и да поведе с 2:1. 82-та в света обаче не се стресна и продължи да играе концентрирано, което й донесе моментално връщане на пробива и ново изравняване – 2:2.

Българката взе своя сервис за 3:2, след което направи втори пробив в сета, с което поведе с два гейма. При 5:2, Пиронкова имаше два мачбола, които обаче не успя да реализира. При своя сервис, Цеци бе безпогрешна и стигна до историческия успех след 6:2, 6:3.

За големия успех тя ще прибере 250 000 лири и 900 точки за световната ранглиста. А след края на Уимбълдън ще има най-предно класиране в кариерата си - около 35-о място в световната ранглиста.

В битка за място на финала българката ще срещне 21-та в света - рускинята Вера Звонарьова, която победи Ким Клайстерс с 3:6, 6:4, 6:2.

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=143215
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Вто 29 Юни 2010, 12:35

Айде нащеееееееееее !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by stimi Вто 29 Юни 2010, 12:47

Нервност ли забелязвам или прекалено въодушевление? ФЕН тема... - Page 4 714860
Липсват емотикони, прекалено много букви и препинателни знаци.... ФЕН тема... - Page 4 1322
На кой ли ми напомня? ФЕН тема... - Page 4 655788
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 30 Юни 2010, 15:13

ех,че готено.....:



Samba- Brazil football Team
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 30 Юни 2010, 15:24

Навършват се 39 години от гибелта на Гунди и Котков

На днешната дата преди 39 години загинаха легендите на българския футбол и Левски Георги Асхарухов – Гунди и Никола Котков.
Тази сутрин бе отслужена панихида в памет на знаменитите футболисти. Аспарухов има на сметката си за Левски 199 мача, като е реализирал в тях 125 гола. В кратък период от своята кариера Гунди игра и за Ботев Пловдив. За „канарчетата” митичният нападател има 47 срещи и 25 попадения.
През 1965 година Аспарухов и избран за Футболист номер 1 на страната и за Спортист номер едно на България. През същата година той е на осмо място в класацията на Франс Футбол за „Златната топка”.
За десет години в националния тим Георги Аспарухов изигра 50 мача и 19 попадения.
През 1999 година Гунди е обявен посмъртно за Най-добър футболист на България за 20 век.
Кариерата на Никола Котков – Котето преминава в голямата си част в Локомотив София. За столичните „железничари” елегантният майстор играе цели 286 мача и вкарва 145 гола. За два сезона в Левски той записва 36 двубоя с 18 гола. През 1964 година Никола Котков става футболист номер едно на България.

Двамата загиват на 30 юни 1971 година в жестока автомобилна катастрофа.

Екипът на Гонг се прекланя пред паметта на двете легенди на българския футбол.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=143407ФЕН тема... - Page 4 Photo_big_143407
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Чет 01 Юли 2010, 07:23

Цвети Пиронкова излиза на корта в четвъртък от 15,00 ч./бг-време/ в опит да пренапише историята на българския тенис

Гледайте мачът на Цветана Пиронкова и Винъс Уилямс (Линк към торент сайт)

http://nanoset.net/torrent/20/25/182969/WTA
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пет 02 Юли 2010, 11:29

Пиронкова: Сбъднах своя мечта!
Сред любимите й тенисисти са Агаси и Щефи Граф
Цвети харесва характери като Джон Макенроу и Джими Конърс Източник: Getty Images / Guliver
http://tennis.actualno.com/news_305126.html



Цветана Пиронкова беше щастлива след полуфинала на "Уимбълдън", въпреки загубата срещу Вера Звонарьова. Тя се забави доста за пресконференцията, но с охота отговори на многобройните въпроси, предаде АСН.
- Цвети, как се чувстваше, отивайки към централния корт за полуфинала със Звонарьова?
- Ооо, доста добре. Бях много уверена. И започнах мача почти перфектно. Но сами видяхте, че Вера Звонарьова започна да играе невероятно във втория сет, а после и в третия.
- Когато рускинята те проби два пъти в третия сет, вярваше ли, че можеш да се върнеш в мача?
- Да, разбира се. Опитах всичко най-добро, което мога. Във всяка точка, всеки гейм. Но Вера играеше много агресивно и ме притискаше през цялото време. Малко не ми достигна да обърна нещата.
- Знаеше ли, че нито един непоставен в схемата тенисист не е достигал финал?
- Всъщност, не. Не знаех това (усмихва се).
- Какво научи от този мач?
- Ами, това е голям опит за мен. Полуфиналът на "Уимбълдън" е като сбъдната мечта за мен. Разбира се, исках да отида на финала, но явно това няма да стане тази година. Значи, хм, научих много. Вече знам, че просто трябва да играеш отпуснато. Трябва да си съсредоточен и да се бориш до край за всяка топка. Не трябва да се предаваш. Това е много ценен опит за мен.
- Със сигурност ще се изкачиш в ранглистата. Какво трябва да направиш, за да продължиш нагоре в тениса?
- Има много неща, които трябва да изглаждам още в моята игра. Трябва да бъде по-последователна в мачовете си. Също така трябва да бъда агресивна през цялото време и, разбира се, да се опитам все по-често да вкарвам в корта първия си сервис. Има много неща, върху които да работя, и ще го правя с удоволствие.
Сега съм адски мотивирана. Ще съм щастлива, когато работя.
- В миналото си изстрадала много. Сега постигна невероятен резултат. Каква е основната причина да стигнеш толкова далеч на "Уимбълдън"?
- Наистина не знам как да отговоря на този въпрос. Просто играх. Излязох на корта, за да спечеля всяка точка, но всеки съперник е различен. Докато отивах за първия мач, просто исках да го спечеля, ако ме разбирате. И така продължих във всеки двубой. Просто играх точка за точка.
- Между победата на четвъртфинала и загубата от Звонарьова какво се случваше в България?
- Разбрах, че в България се говори много за мен. Това беше топновина навсякъде в страната. Наистина съм щастлива, че съм накарала хората да се чувстват горди. Това е огромен успех за държавата и за българския тенис. И да, много съм щастлива за това.
- Ще си щастлива ли, ако се превърнеш в пример за младите момичета в България след този турнир?
- Естествено. За тях е добре да има някой, от когото да гледат и да се учат. Може би съм добър пример за децата в момента.
- Държеше под контрол мача в първия сет, но през втория го изпуснахте. Къде се преобърна колата?
- Както вече казах, Вера започна да играе доста по-агресивно и започна да ме притиска. Освен това не можех да вкарвам първия си сервис, както го правех в първия сет. Според мен, това създаде доста проблеми. Мисля, че тези са причините.
- Помисли ли, че вече си на финала след първия сет?
- Разбира се, че не. Дори за миг такава мисъл не ми е минавала.
Един сет е цяла вечност, всичко може да стане.

- Има ли тревни кортове в България?
- Не, нямаме никакви тревни кортове за съжаление.
- Кога игра за първи път на такава настилка?
- Мисля, че беше преди 5 години в квалификациите за турнира в Ротердам.
- В едно интервю казваш, че "Уимбълдън" е като религия за теб. Защо мислиш така?
- Ами да, така е. Този турнир е нещо, което гледаш като дете и си казваш: "Това е мечтата ми! Ще е най-голямото ми постижение, ако успея дори да стъпя там!". Дано ме разбирате. Изпитвам много голямо уважение към този турнир. Това, че играх толкова добре тук ме прави изключително щастлива.
- Беше ли притеснена, че няма къде да отседнеш в Лондон? Разкажи за проблема и как ти помогна консулството?
- Да, наистина бях много притеснена. След втория мач напуснах хотела си. Нямаше къде да отседна, тъй като хотелите по това време на годината са препълнени. Опитах на доста места, но никъде нямаше свободни стаи. Тогава се обадих на президента на българската федерация по тенис. Казах му, че нямам хотел, а той отвърна: "Да, да, разбира се, ще се опитам да помогна". Тогава се обади на посолството в Лондон. Те бяха много мили, помогнаха ми. Нямаше проблеми. Осигуриха ни апартамент в прекрасен квартал. Южен Кенсингтън, мисля. Останахме там почти 10 дни.
- Догодина пак ли ще наемеш стая в хотела за няколко дни или за целия турнир?

- Догодина ще резервирам хотел за целия турнир. И така няма да имам такива проблеми.
- Кои са твоите идоли в тениса и особено на "Уимбълдън"?
- Много харесвам Щефи Граф. Разбира се, Андре Агаси. Обожавам начина, по който той играе. Също така харесвам и характери като Джон Макенроу, Джими Конърс. Те са невероятни.
- Познавате ли се с някой от тях?
- Лично не съм се здрависвала с никого от тях. Много искам да направя това. Виждала съм ги наоколо.
- Кои са силните страни на Вера? Има ли шанс във финала срещу Серена Уилямс?
- Всичките й удари са мощни - форхенд, бекхенд. Тя прави и много успешни излизания на мрежата. Нейният сервис е много последователен. Естествено, че има шанс във финала. Тя е силно момиче. Все пак това е един мач, нищо не се знае.
- В какви турнири ще участваш до US Open?
- Следващият турнир е в Палермо. След това ще играя в Истанбул, Копенхаген. Може би ще участвам и в Ню Хейвън преди шампионата на САЩ.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Пет 02 Юли 2010, 12:44

Са ше има да си го слага с тех ФЕН тема... - Page 4 132626 , колкото си иска ФЕН тема... - Page 4 177455 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пет 02 Юли 2010, 19:44

последните 30минути бяха убийствени,а последната дузпа е жестока раота дееа.
Себастиан Абреу е велик пич,ебаси с какво спокойствие я жулна само.
яко се изкефих,аз.......

https://www.dailymotion.com/video/xdwhww_yyyy_auto#from=embed?start=138
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пет 09 Юли 2010, 09:33

ФЕН тема... - Page 4 30137_1284520602057_1501384150_30645727_258805_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Пет 09 Юли 2010, 11:12

Тия ги има само по научно - фантастичните романи и филми ФЕН тема... - Page 4 177455 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пет 09 Юли 2010, 16:43

понякога,Шефе живота си прави много груби шеги-но.о..о.. убеждавам се ,че няма нищо случайно в него Wink
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by fluid Пет 09 Юли 2010, 19:04



Да, нищо случайно няма... :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Пет 09 Юли 2010, 20:13

Няма абсолютно нищо случайно и така ме кефи.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by fluid Съб 10 Юли 2010, 03:50

А най-хубавото е, че това "нищо случайно" е неизвестно! :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Нед 11 Юли 2010, 14:03

‎"ILUSION ES MI CAMINO, VICTORIA MI DESTINO".. ese es el lema que lleva la selección de España hoy. Vamos muchachos !!!
"илюзия е моят път, победа моята съдба" това е мотото, което води отбора на Испания днес. хайде, момчета !!!

парацко обаче е фен на Холандия.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Нед 11 Юли 2010, 16:24

ФЕН тема... - Page 4 32111_1434038766051_1085396124_31252577_5324344_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Нед 08 Авг 2010, 18:14

http://www.vbox7.com/play:d85c0332
Челси 1 - 3 Манчестър Юнайтед Community Shield Гола На Бербатов
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Пон 16 Авг 2010, 18:40



Manchester United-Newcastle 2-0 (goals Berbatov and Fletcher) PL
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Сря 18 Авг 2010, 04:47

Страната на мрънкалниците
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=151615

В България по повод и без повод се критикува. Царе сме на мрънкането и на оплюването, царе сме на хленченето. От девет кладенци вода носим само и само да жегнем някого. Ако става дума обаче за стачки и бунтове като тези в Гърция, например, не ни търсете. Гледаме сеир по телевизията как гърчолята се млатят с полицията и ни е страх дори да припарим до южната съседка, сакън /простете за турцизма/ да не ни ощипе някой.
Та така и във футбола. Разбиваме националите кога с право /по-често/, кога без. Какво не им хареса на разбирачите мачът с Русия? Е, добре – паднахме. Ама сложете ръка на сърцето и си признайте. Не очаквахте ли резултат от сорта на 3:0. Не в наша полза, разбира се. Хем „братушките“ не се класираха за световното и имат да избиват чивия, хем имат нов селекционер, при това пак голямо име.
Имаше грешки и те трябва да се посочат. Да, вярно е, че Станимир Стоилов можеше и трябваше да даде повече време на разположение на Мицански да покаже защо в Полша му викаха Марадона на Балканите. Трябваше да видим в игра и вратарят на Шериф Владо Стоянов. Ники Михайлов не биваше да пуска такъв лек гол в началото, от нападателите се искаше да оползотворят поне едно от създадените положения. Но сега е по-лесно да се говори за синчето на татко, за зетчето на дядо... Да се заяждаме на ситно и на дребно според личния интерес.
А всъщност България игра неочаквано добре. Чак не е за вярване, че в 70 от 90-те минути на контролата бяхме по-силният тим от представителния отбор на една нация-мастодонт. Дори с всичките ни грешки и недостатъци. А това ни вдъхва и умерен оптимизъм за „Уембли“. Сигурно пак ще загубим, но пък като се замисля, имаме минимален шанс да си тръгнем с нещо от Храма на футбола. Макар че знам – и тогава ще намерим хиляди кусури /отново простете за турцизма/. Просто българинът в това е най-силен – да мрънка и да се заяжда.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Сря 18 Авг 2010, 09:52

Тва за мрънкането е верно.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Чет 26 Авг 2010, 08:59

US Open 2010

ФЕН тема... - Page 4 Us_open

Броени дни остават до същинското начало на последния турнир от "големият шлем" Ю Ес Оупън. USTA Billie Jean King National Tennis Center ще посрещне най-добрите тенисисти в света. Тук на кортовете на "флашинг медоус" отново ще си дадат срещта големите Рафаел Надал и пъткратния победител в турнира Роджър Федерер.

Артър Аш Стейдиъм

ФЕН тема... - Page 4 Arthur%20Ashe%20Stadium%20-US%20Open%20Tennis_j

Както всички знаем американците са грандомани и го доказват всеки ден. Не е случайно, че най-големият тенис корт се намира на територията на САЩ. Това съоражение има капацитет от 22 547 места.

Фаворитите:

ФЕН тема... - Page 4 Zzzzz-tennis-roger-federer-at-the-us-open

ФЕН тема... - Page 4 Rafael-nadal

Ще успее ли най-накрая Рафа да достигне поне до финал на най-неуспешния за него турнир от ГШ? Това е фаворит номер 2 на букитата, въпреки че е поставен под номер 1.

ФЕН тема... - Page 4 Andy-Roddick-2

Американската мечка. От 2003 година американците на са виждали свой сънародник с титла от Ю Ес Опън. Мач във вечерната сесия на Артър Аш ще е кошмар за всеки негов съперник
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by paparazzo Чет 26 Авг 2010, 09:02

ФЕН тема... - Page 4 Image-8-for-the-2009-us-open-day-four-gallery-824859881

Датската принцеса. Поставена под номер 1 и финалистка от миналата година тя ще изиграе основна роля при жените и защо да не се изкачи с още едно стъпало нагоре и да бъде новата шампионка от американска земя

ФЕН тема... - Page 4 Kim_clijsters_1372853c

Голямата Ким след като изпълни своята мечта за титла от Ю Ес Оупън е отново тук за да защитава позициите спечелени през миналата и тази година. Тя ще бъде поставена под номер 2 в основната схема

ФЕН тема... - Page 4 Venus-williams

Винъс Уйлямс ще защитава честта на семейството, а и на своята родина. Американката е готова на всичко да върне трофея у дома и да достави наслада на нейните сънародници, които не търпят много провали, в който и да е спорт.

Разочарованието

ФЕН тема... - Page 4 US_Open_Day_96a2

Аржентинецът Хуан Мартин Дел Потро няма да може да защити титлата си при мъжете поради контузия. Младият и много талантлив тенисист пропусна целия сезо поради контузията си и се надяваше да изиграе 1 турнир, но той да е Ю Ес Оупън. Е за съжаление тежката травма не му позволи, но съм сигурен, че когато се завърне на кортовете ще е същият мощен играч
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Marginal Чет 26 Авг 2010, 11:48

Кефи ме тениса.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by myhata II Чет 26 Авг 2010, 23:03

А мене японските анимета ,от както ме сфетна Аблоода напрао се запалих :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ФЕН тема... - Page 4 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите