Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
до килл-ката Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
до килл-ката Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
до килл-ката Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
до килл-ката Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
до килл-ката Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
до килл-ката Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
до килл-ката Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
до килл-ката Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
до килл-ката Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
до килл-ката Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
до килл-ката Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
до килл-ката Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
paparazzo (7150)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
myhata II (6266)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
stimi (4915)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
7george (3967)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
danielle (2594)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
Вода (2380)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
fluid (2183)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 
kralimarko (1566)
до килл-ката Vote_lcapдо килл-ката Voting_barдо килл-ката Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

до килл-ката

+3
Marginal
Mr800Days
kill_u
7 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

до килл-ката Empty до килл-ката

Писане by ????? Сря 06 Апр 2011, 04:08

килл-ка как я караш у канаТско? кефи ли те? помня те колко разпалено говореше за нея от бг-то, как до една година тапия на инж. ще вземеш. брех че мечти си казвах аз тогава и друг акъл ти давах но ме изкара луд за връзване и нещастник и непрокопсаник-социаладжия.

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by kill_u Сря 06 Апр 2011, 13:44

Ми аз даже бачкам като такъв бе пич. Що се чудиш а иначе съм почти EIT и пълен ЕPt вече.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by ????? Сря 06 Апр 2011, 15:07

Голямкеф ейййй вкилл-ка ти виц ли ни разказа??? "почти" значи СЛЕД 5 ГОДИНИ. айде сполай ти чистенето на кинефи Смяхвзалата

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by gost Сря 01 Юни 2011, 11:45

kill-ka kvo stana ve maina? nali Engineer shteshe da stavash? a gledam u kalgarito zabi?! neft li shte vadish Голямкеф

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Сря 01 Юни 2011, 17:44

Даниела или по точно Петя от бургаско Гот

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Mr800Days Сря 01 Юни 2011, 17:51

той килката независимо дали е ингенер или не е е пич за разлика от леководолаза пожарната дето ни баламосваше,че ще ставал спасител на плажа.ма той от много баламосване баламоса май накрая само себе си щото се указа ,че около калгари плажове няма ,а предимно крави за пасене и доене.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Сря 01 Юни 2011, 18:03

Ти пак оправи ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by ??????? Сря 01 Юни 2011, 22:37

Тук въздуха е малко по-различен!
А аз дишам много по-често отколкото работя, ям или ебъ!
А и ако искаш да си купиш абрихт или пулимьот нема нужда да се оди до Немско.Донасят ти я по пощата (когато не стачкуват). Също мога да си поправям поршето и ролсройса в страната, която живея. Е има и много емигранти, ама то щото е хубаво. А некои от тях, дет не разбират, си ходят, което също е хубаво.
Хубава страна с хубави хора.
Всички страни с които граничим също са хубави.
Рай на земята.
Е като дойдеш, трябва да запретнеш ръкави и да си направиш каквото си искаш. Ако не си го направиш сам не можеш да мрънкаш, че другите не са ти го направили, щото те го правят за тях си.Ако ли пък седиш и чакаш да стана случайно, то е много малко вероятно. Е ако си сляп, глух и без мозък съществува вероятност да се утрепеш от работа и пак нищо, ма де ги тез дет се утрепват от работа и нищо?
Учуден

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Чет 02 Юни 2011, 19:54

И аз мисля, че човек ако има желание тук, в Канада, може да се оправи и да живее нормално, да не се лишава от нищо за ядене, от бензин или кола, от нормално жилище и всичко необходимо в него. Имам приятели в България, които ходят да работят по 6 месеца в Германия, за да преживеят другите 6 в България и пак да пестят. Имам и приятели с по 400лв. месечна заплата, които буквално мизерстват и не могат да направят нищо, защото са на 50 години със средно образование. Мисля, че няма нужда от повече сравнения.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by kill_u Пет 03 Юни 2011, 00:37

Вода написа:И аз мисля, че човек ако има желание тук, в Канада, може да се оправи и да живее нормално, да не се лишава от нищо за ядене, от бензин или кола, от нормално жилище и всичко необходимо в него. Имам приятели в България, които ходят да работят по 6 месеца в Германия, за да преживеят другите 6 в България и пак да пестят. Имам и приятели с по 400лв. месечна заплата, които буквално мизерстват и не могат да направят нищо, защото са на 50 години със средно образование. Мисля, че няма нужда от повече сравнения.

Е аз пък имам приятели дето нямат такива проблеми в България. И не са и мутри.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by gost Чет 16 Юни 2011, 10:56

За съжаление,повечето хора в БГ са с такива заплати, около 400 лв и едва връзват двата края. А килката ако говори на инат и гледа само неговите си хора,да е жив и здрав и да следва примера на приятелите му, те ше му ударят едно рамо Голямкеф

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Чет 16 Юни 2011, 11:43

И аз така мисля, ма Килката сигурно има за приятели министри и подобни ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by gggII Чет 16 Юни 2011, 13:17

kilkata v lukoila edva li e poluchaval 400lv. i edva li e vurzval dvata kraq

gggII
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Чет 16 Юни 2011, 18:21

Няма значение дали има такива и онакива, значение има това, че тук, ако работиш подобна работа получаваш заплата, която ти дава възможност да живееш нормално, че ако искаш и на екстояжказия и почивка да отидеш, а там хората нямат възможност да си платят билет до друг град. Не съм тръгнала да се меря какви приятели съм имала и имам в България, а казвах каква е реалността. Имам приятели лекари, които печелят доста, но сравнено с докторите тук, пак е по-малко.Нямам намерение да сравнявам всички професии...
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by aqua Пет 24 Юни 2011, 22:04

Долу горе и аз имам същото образование като килката само че оттук, след малко лутане, изкарах един тояжкас за техник за 6 месеца, доста неща ми признаха, за един месец си намерих работа ... и се върнах във времето на социализъма със заплата от капитализъма Радостен та в този ред на мисли, той си говори наинат. Колко като него са могли да работят за рафинериите в Бургас, а тук с една нищо и никаква диплома за една година при малко повече късмет си на 25-30 $ на час.

А само преди 6 месеца нещата хич не изглеждаха така за мен и сигурно щях да пиша постове подобни на неговите ... Бон фаит лъо, Вив лъо Кебек :)

aqua
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Съб 25 Юни 2011, 00:29

aqua написа:Долу горе и аз имам същото образование като килката само че оттук, след малко лутане, изкарах един тояжкас за техник за 6 месеца, доста неща ми признаха, за един месец си намерих работа ... и се върнах във времето на социализъма със заплата от капитализъма до килл-ката 584178 та в този ред на мисли, той си говори наинат. Колко като него са могли да работят за рафинериите в Бургас, а тук с една нищо и никаква диплома за една година при малко повече късмет си на 25-30 $ на час.

А само преди 6 месеца нещата хич не изглеждаха така за мен и сигурно щях да пиша постове подобни на неговите ... Бон фаит лъо, Вив лъо Кебек до килл-ката 469120
Е точно за тва стаа въпрос ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by kill_u Съб 25 Юни 2011, 10:34

aqua написа:Долу горе и аз имам същото образование като килката само че оттук, след малко лутане, изкарах един тояжкас за техник за 6 месеца, доста неща ми признаха, за един месец си намерих работа ... и се върнах във времето на социализъма със заплата от капитализъма Радостен та в този ред на мисли, той си говори наинат. Колко като него са могли да работят за рафинериите в Бургас, а тук с една нищо и никаква диплома за една година при малко повече късмет си на 25-30 $ на час.

А само преди 6 месеца нещата хич не изглеждаха така за мен и сигурно щях да пиша постове подобни на неговите ... Бон фаит лъо, Вив лъо Кебек :)

И коя година става въпрос това? Щото да си говорим за неща от преди 5 години няма да има смисъл нали. То пак си е като да си говорим на инат. Даже и преди 3 години нещата не бяха така. А техник не ща да ставам, ако исках вече да бях станал тук в Калгари. Не е въпроса за образованието, въпроса е че това нещо дето съм го работил в България съм решил и тук да го работя, щото заради него са ме пуснали у Канадистана.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Съб 25 Юни 2011, 10:40

kill_u написа:
aqua написа:Долу горе и аз имам същото образование като килката само че оттук, след малко лутане, изкарах един тояжкас за техник за 6 месеца, доста неща ми признаха, за един месец си намерих работа ... и се върнах във времето на социализъма със заплата от капитализъма до килл-ката 584178 та в този ред на мисли, той си говори наинат. Колко като него са могли да работят за рафинериите в Бургас, а тук с една нищо и никаква диплома за една година при малко повече късмет си на 25-30 $ на час.

А само преди 6 месеца нещата хич не изглеждаха така за мен и сигурно щях да пиша постове подобни на неговите ... Бон фаит лъо, Вив лъо Кебек до килл-ката 469120

И коя година става въпрос това? Щото да си говорим за неща от преди 5 години няма да има смисъл нали. То пак си е като да си говорим на инат. Даже и преди 3 години нещата не бяха така. А техник не ща да ставам, ако исках вече да бях станал тук в Калгари. Не е въпроса за образованието, въпроса е че това нещо дето съм го работил в България съм решил и тук да го работя, щото заради него са ме пуснали у Канадистана.
Логиката е железна до килл-ката 714860 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by filipne Съб 25 Юни 2011, 14:31

Marginal написа:

Логиката е железна до килл-ката 714860 ...

Нормална логика. За съжаление не такава е логиката на имиграционните. Подбират по образование, по опит и накрая се оказва, че пазарът на труда няма нужда от такива хора. Е, ти си отчитат дейност и си взимат заплатите.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by B Съб 25 Юни 2011, 20:49

А аз дишам много по-често отколкото работя, ям или ебъ!
И стихове пиша, тъй както умея! :)

Логиката да се работи нещо на инат, не води до качествен живот, щото може и да няма време за такъф. Ама аз кво ли разбирам?

B
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Съб 25 Юни 2011, 23:36

Аз до около 35-тата си година мислех за кариера и се бях отдала изцяло (с малки изключения)на работата си. Станах много известна, купих си апартамент, кола, ходех на почивки, в командировки, в чужбина, докато не проумях, че ми липсва най-главното...семейство. Сега не ми дреме какво ще работя, а ако не работя още по-добре. Харесва ми да си гледам градинката, да се къпя в джакузито, да се разкарваме с Маргинала, да имам къщурка в гората и достатъчно средства, за да си позволя лукса да работя рядко или да не работя изобщо. Какво съм работила и учила преди няма никакво значение, значение има само човекът до мен, детето ми и роднините ми и това да помагам на хората, които се нуждаят от помощ.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by 7george Нед 26 Юни 2011, 00:04

Вода написа:Аз до около 35-тата си година мислех за кариера и се бях отдала изцяло (с малки изключения)на работата си. Станах много известна, купих си апартамент, кола, ходех на почивки, в командировки, в чужбина, докато не проумях, че ми липсва най-главното...семейство. Сега не ми дреме какво ще работя, а ако не работя още по-добре. Харесва ми да си гледам градинката, да се къпя в джакузито, да се разкарваме с Маргинала, да имам къщурка в гората и достатъчно средства, за да си позволя лукса да работя рядко или да не работя изобщо. Какво съм работила и учила преди няма никакво значение, значение има само човекът до мен, детето ми и роднините ми и това да помагам на хората, които се нуждаят от помощ.
Гот +1
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by kill_u Нед 26 Юни 2011, 19:38

Вода написа:Аз до около 35-тата си година мислех за кариера и се бях отдала изцяло (с малки изключения)на работата си. Станах много известна, купих си апартамент, кола, ходех на почивки, в командировки, в чужбина, докато не проумях, че ми липсва най-главното...семейство. Сега не ми дреме какво ще работя, а ако не работя още по-добре. Харесва ми да си гледам градинката, да се къпя в джакузито, да се разкарваме с Маргинала, да имам къщурка в гората и достатъчно средства, за да си позволя лукса да работя рядко или да не работя изобщо. Какво съм работила и учила преди няма никакво значение, значение има само човекът до мен, детето ми и роднините ми и това да помагам на хората, които се нуждаят от помощ.

Аз кариера не гоня, и не искам и в канадистан да я правя, ама поне работа която съм работил може и искам да работя и не виждам какво е грешното в това? Аз и друг път съм го казвал и ще го повторя - След като да работиш това, за което си учил и това което XX години си работил е най голямата превилегия в кануната - eбал съм ти и кануната тогава....
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by filipne Нед 26 Юни 2011, 20:25

Вода написа:Аз до около 35-тата си година мислех за кариера и се бях отдала изцяло (с малки изключения)на работата си. Станах много известна, купих си апартамент, кола, ходех на почивки, в командировки, в чужбина, докато не проумях, че ми липсва най-главното...семейство. Сега не ми дреме какво ще работя, а ако не работя още по-добре. Харесва ми да си гледам градинката, да се къпя в джакузито, да се разкарваме с Маргинала, да имам къщурка в гората и достатъчно средства, за да си позволя лукса да работя рядко или да не работя изобщо. Какво съм работила и учила преди няма никакво значение, значение има само човекът до мен, детето ми и роднините ми и това да помагам на хората, които се нуждаят от помощ.

Вода, на знам защо протипоставяш кариера и семейство. Съвсем спокойно може да го има и едното и другото.
Всъщност в случая на Килл не става дори и дума за кариера а за елементарна реализация на вече придобити знания и умения. Професионалната реализация и удовлетворение си остават съществена част от живота на човека и няма как да не оказват влияние на целия му живот включително и семейния. Който се прави че не му пука че е слезнал 10 стъпала надолу в реализацията си поради повсеместната връзкарщина, високомерното отношение към чуждестранния опит и обучение, всяческата подкрепа за местните мързеливци и прочие красоти, той просто залъгва себе си, а понякога подлъгва и други.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by myhata II Нед 26 Юни 2011, 23:37

Килкаа тея тук в Канада са много зле ,избиват се комплекси и това е
Ей ти пример ,глей Стимката що хвалби имаше когато ходи на вмирисания остроф Куба или когато си смени след катастрофа кола Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by A Нед 26 Юни 2011, 23:58

Тука като почнат едни разсъждения за живота, реализацията и кариерата начи начи и сичката риба по СенЛоран се обраща с коремчетата нагоре.
Да земем за пример Батето- тоз колос на емиграцията и пример за бъдните поколения.
В БЪлгария бил каквото може. В канада правил същото. и се върнал в БГ за да продължи да го прави. Той иначе ги разбира нещата, ама написа: ами аз свирка ли да им направя на онез в онзи форум. И тук се корени трагедията на емигранта. Батето може много да даде на онзи форум, ма началниците му не дават.
В същата ситуация се оказват много емигранти.
Некой бил директор на водопад в БГ и иде тука готов за Ниагарата, ма поста е зает. Заети са и другите по малки водопади. Безспорно с по-некадърни от него, ма туй той не може да го докаже щото никой го не зема.
Пред него се разкриват следните главни пътища:
А. Да учи френски и да пише по форуми.
Б. Да си търси работа и да пише по форуми.
В. Да фане социала и да пише по форуми.
Г. Да се прибере в БГ и да не пише по форуми.
Д. Да се фане на работа и да не пише по форуми.

Както се вижда от горното щом пише по форуми не му е чиста работата.
Горното да не се бърка със дъртите емигранти дет се чудят кво да правят и пописват по форуми кат 7Джордж, примерно.

A
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by A Пон 27 Юни 2011, 00:01

Не всички са скромни като Муата2!
Дето катастрофира и не си смени колата, а и до съседния квартал, един път отиде, щот е заблуди и никой не разбра!

A
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Пон 27 Юни 2011, 00:03

A написа:Тука като почнат едни разсъждения за живота, реализацията и кариерата начи начи и сичката риба по СенЛоран се обраща с коремчетата нагоре.
Да земем за пример Батето- тоз колос на емиграцията и пример за бъдните поколения.
В БЪлгария бил каквото може. В канада правил същото. и се върнал в БГ за да продължи да го прави. Той иначе ги разбира нещата, ама написа: ами аз свирка ли да им направя на онез в онзи форум. И тук се корени трагедията на емигранта. Батето може много да даде на онзи форум, ма началниците му не дават.
В същата ситуация се оказват много емигранти.
Некой бил директор на водопад в БГ и иде тука готов за Ниагарата, ма поста е зает. Заети са и другите по малки водопади. Безспорно с по-некадърни от него, ма туй той не може да го докаже щото никой го не зема.
Пред него се разкриват следните главни пътища:
А. Да учи френски и да пише по форуми.
Б. Да си търси работа и да пише по форуми.
В. Да фане социала и да пише по форуми.
Г. Да се прибере в БГ и да не пише по форуми.
Д. Да се фане на работа и да не пише по форуми.

Както се вижда от горното щом пише по форуми не му е чиста работата.
Горното да не се бърка със дъртите емигранти дет се чудят кво да правят и пописват по форуми кат 7Джордж, примерно.
Аз пак не се сфеткам що бъркате писането по форуми със стажа ф Канада, материалното и/или професионално положение и т.н. до килл-ката 714860 ...
Обясни ако можеш.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Пон 27 Юни 2011, 00:05

A написа:Не всички са скромни като Муата2!
Дето катастрофира и не си смени колата, а и до съседния квартал, един път отиде, щот е заблуди и никой не разбра!
Аз па съм още по скромен, карам ударена кола.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Защо пишем по форуми

Писане by A Пон 27 Юни 2011, 00:16

Благодаря, че попита.
Това е една много важна тема.
Значи, некой афтори разглеждат писането по форуми като пръв опит за утвърждаването на собственото его като емигрант и като един вид пробен камък. Ако се справиш с емигрантите по форумите ще се справиш и на място.
Други споделят, че туй е израз на нарастващата вяра в себе си и желанието да се убеди че става за нещо.
Некой мислят, че е свързано с желанието да бъдеш полезен.
Други го възприемат като отдушник.
А некой просто се забъвляват, щото нема с кво друго де, а квото има е по-скъпо и не можем да си го позволим, значи.
Ако питаш, аз конкретно за какво пиша е друг въпрос.
Голямкеф

A
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката Empty Re: до килл-ката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите