Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
до килл-ката - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
до килл-ката - Page 2 Vote_lcapдо килл-ката - Page 2 Voting_barдо килл-ката - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

до килл-ката

+3
Marginal
Mr800Days
kill_u
7 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Защо пишем по форуми

Писане by A Пон 27 Юни 2011, 00:16

Благодаря, че попита.
Това е една много важна тема.
Значи, некой афтори разглеждат писането по форуми като пръв опит за утвърждаването на собственото его като емигрант и като един вид пробен камък. Ако се справиш с емигрантите по форумите ще се справиш и на място.
Други споделят, че туй е израз на нарастващата вяра в себе си и желанието да се убеди че става за нещо.
Некой мислят, че е свързано с желанието да бъдеш полезен.
Други го възприемат като отдушник.
А некой просто се забъвляват, щото нема с кво друго де, а квото има е по-скъпо и не можем да си го позволим, значи.
Ако питаш, аз конкретно за какво пиша е друг въпрос.
Голямкеф

A
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by A Пон 27 Юни 2011, 00:23

Abe Мух!
Ти на Стимката не можеш и кацна на лакираното нокътче на малкия пръст на левия крак.
Стимката си има живот. Има си семейство. и от време на време се лиготи по форуми даже.
Като затвори компа и си е пак у реалния свят.
А ти как си?
Голямкеф

A
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ??????? Пет 01 Юли 2011, 11:33

бе аз още си чакам отговора от килката. ще го бъде ли инжИнер в каната? килка ти си на ход...

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ????? Пет 01 Юли 2011, 20:53

Аз не мога да се светна, кой е обещал на питащите отговори.
Тия теменужките къде се редят сред цветята и те не зная.
Да не говорим, че задаващите тъпи и нетактични въпроси винаги са извън класацията.
Ся ще почнат да питат нема ли жена му да го остави като не е инжинер.
Бе изобщо тия с проблемите може да питате.

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ??????? Съб 02 Юли 2011, 11:07

алууу лилафия не аз а килката си навири оная работа като регна че щял инж да стафа. ние тогафа друга песен му пеехе ма той не фдяфаше. та сеа го питам кво стана окапа ли му инициатифата или на 40 -45 ще постигне заветното канатско инж?

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Съб 02 Юли 2011, 22:42

Е ся какво показваме с тез въпроси?
Че сме мноо интелегентни и винаги сме били прави или че тез дет са учили са гола вода и не са кат нас простите ора, дето в кенеф да ни заключат гладни нема да останем.
Или искаш да подчертаеш, че дет е учил за инжинер Килката си е губил времето, а не като теб е спечелил туй време в ядене и пиене.
Разбрахме, че си връхта!
Ама гледам нещо ти не си убеден и гледаш да се утвърждаваш.
Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by kill_u Съб 02 Юли 2011, 23:10

алууу лилафия не аз а килката си навири оная работа като регна че щял инж да стафа. ние тогафа друга песен му пеехе ма той не фдяфаше. та сеа го питам кво стана окапа ли му инициатифата или на 40 -45 ще постигне заветното канатско инж?

Кажи си мейлчето да ти пратя доказателство че до една година ще стана.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Нед 03 Юли 2011, 01:41

kill_u написа:
алууу лилафия не аз а килката си навири оная работа като регна че щял инж да стафа. ние тогафа друга песен му пеехе ма той не фдяфаше. та сеа го питам кво стана окапа ли му инициатифата или на 40 -45 ще постигне заветното канатско инж?

Кажи си мейлчето да ти пратя доказателство че до една година ще стана.
Не може, Даниеле каза че такъф не можело да има.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Нед 03 Юли 2011, 20:11

Аз мисля, че е въпрос на желание и труд да стане човек тук такъв, какъвто иска. Аз познавам лекар завършил в България, който тук стана лекар, зъболекар, който тук стана зъболекар, зъботехник, който тук стана такъв, архитект, инженер, художник, пилот и т.н. и т.н. Хората си имаха амбиции и с много или малко труд и учене си ги постигнаха. Така че няма нищо невъзможно. Има и много, които си смениха професиите, както и такива, които не бяха завършили нищо в България и завършиха тук и след 45 годишна възраст.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by A Пон 04 Юли 2011, 00:19

Ествено ако иска да стане такъв какъвто може.
Може ли да стане 15 сантиметра по-висок, ако иска?

A
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ????? Пон 04 Юли 2011, 12:27

Не може, Даниеле каза че такъф не можело да има.
прафилно го е казал даниелчо. едната година мина и замина килка. да ти имаме вярата. Радостен

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ????? Пон 04 Юли 2011, 13:45

by IFF on Нед 10 Яну 2010, 09:04
Я го вижте смешкото каква работа е почнал,дето се хвалеше,че от три резюмета го били поканили на две интервюта
kilka написа:
Да обикновенно трябва да почнеш волунтъри уорк. След три месеца аплайваш за друга работа и ако стане прилагаш референциите на работодателя от волунтърито. Това волунтъри също се счита и за стаж ако кандидатстваш за гилдията им. Всичко звучи просто ама всъщност .........

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by gost Пон 04 Юли 2011, 13:51

by теменуж on Нед 10 Яну 2010, 22:57
баси килка, бе ти вярваш ли си кат пишеш
не се излагай пич ами стягай куфарите докато е рано и си отивай на синиърското място в лукойла.
kill_u написа:
тук в НС ходих в APENS и с преведената диплома от българия, транскрипта също преведен ми казаха, че няма проблеми да си приравня дипломата но при условие, че си взема бележка за стажа от бившия си работодател. След това им плащам годишната такса полагам 4 изпита единия от които е Икономика за инженери. И вече съм Engineer in Training. След една година ставам P.Eng. ако работя по специалноста си в някоя компания. Затова ти казах и за волунтърито. Ако имаш възможност да работиш на доброволна работа няма да имаш проблеми да изпълниш нито едно от условията. Защото работодателя ти от волунтърито ще ти даде бележка за стажа остава да си вземеш изпитите. Което пък ставало за около година и шест месеца. Пак повтарям, че това е за Нова Скотия. Още нещо. Ако решиш да следваш магистратура и да изкараш още едно Master Degree, тогава пък професионалната асоциация не ти иска бележка за стажа.
edna godina mina i zaminaaaaa ... shte chakame sledvashtataaaaa
:)

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ??????? Пон 04 Юли 2011, 16:47

Ясноо!
Линката изчезна и сега ще ядем гъза на Килката!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by kill_u Пон 04 Юли 2011, 17:25

Тъй е все на някой трябва да ядат хихихи.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Пон 04 Юли 2011, 19:52

Ако не една а 10 години да чакаме Килката.
Който чака - дочаква, ония дето го обсъждат му дишат вълната ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ????? Вто 05 Юли 2011, 03:57

едната година мина и замина
втората година почти мина и замина
а килката обеща че до 1 год е взел китапа за инж.
а де кой лъже?
ние или той?

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ????? Вто 05 Юли 2011, 17:50

Килка!
Чакай и аз да се обърна, както би казал Линко, ако пишеше, ане само да чете.
Ти гледай да си щаслив, а ако това включва да си инженер, ще се радвам да прочета тук : "Станах туй дето исках! Постигнах това, което мечтаех и съм щаслив!". Няма значение кога, а и няма значение какво, аз пръв ще те поздравя. Но междувременно гледай да си щаслив всяка секунда от живота си, а не я губи с гниди.
:)

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Вто 05 Юли 2011, 18:21

Блгрн написа:Килка!
Чакай и аз да се обърна, както би казал Линко, ако пишеше, ане само да чете.
Ти гледай да си щаслив, а ако това включва да си инженер, ще се радвам да прочета тук : "Станах туй дето исках! Постигнах това, което мечтаех и съм щаслив!". Няма значение кога, а и няма значение какво, аз пръв ще те поздравя. Но междувременно гледай да си щаслив всяка секунда от живота си, а не я губи с гниди.
до килл-ката - Page 2 469120
§ аз така викам ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???? Сря 06 Юли 2011, 04:21

мисля, че килл-ю си беше поставил много високо летвата още преди да дойде в канада, а и тук вече и когато се включи с коментарите си, че до една година ще стане P.Eg., никой трезво-мислещ не му повярва, знаейки колко много време се изисква докато станеш такъв. никой не е отричал обратното, но да цъфнеш в канада и още на първата-втората година да си с призната бг диплома -няма такъв филм.
вода,
и аз имам позната, която стана учителка в канада. тук е от 7 години - като започна като чистачка по корабите, чистачка в едно училище ( за което трябваше да изкара един тояжкас с изпит! да знае какви препарати ползва докато чисти кенефите на училището?!) и така жената от ниво на английски 5клас по тукашната система, тя завърши, ходейки всеки божи ден, АКАДЕМИЧЕН английски, който е едно ниво след този от 12 клас и беше условие тя да започне да учи за учителка. тази година вече е с китап за завършено образование и е на 43 години. дано сега тия от училището където чисти кенефите да й позволят да работи като начална учителка ( това завърши, а й това й беше специалността от бг + дългия стаж, който има от българия). искрено се надявам да започне работа, защото има и случаи когато учиш като абдал и накрая никой не те взема на работа.
та човек като дойде в канада е добре да не се изхвърля, като кил-ю, а да стой трезво и да мисли преди да напише каквото и да по форумите, че после става за мезе. прегледах темата, където е коментирано това, и наистина имаше съфорумци, които му подсказват да не хвърчи из облаците, а просто да гледа реалистично. както казва мухата2, не е нужно да сме с розови очила.
пожелавам на кил-ю все пак да стане инж. някой ден и да се похвали с това тук и дано след като стане такъв да успее и да започне работа. тогава ще си е заслужавало всичко, на което се е подложил и той и семейството му.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Сря 06 Юли 2011, 09:17

Аз па, на фтората година не съм работил тва което работих ф България, ма почнах бая по яка работа и то без диплома, нито българска, нито табарнашка, а сега де до килл-ката - Page 2 550634 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Сря 06 Юли 2011, 22:19

Това за времето е нещо много относително. На мен ми признаха дипломата от България за 3 месеца или там, колкото беше срока, след като си подадох документите за приравняване. Аз съм магистър от България, а тук ми дадоха бакалавър и аз се разсърдих на табарнашките институции. Сега си я държа в шкафа, защото никога не се знае кое за какво може да послужи. Но това няма значение, важното е, че имах призната диплома няколко месеца след пристигането си в Канада и ако някой ме беше попитал по форумите дали може да си приравни дипломата щях да му кажа, че може, така че няма какво да се чудите или да упреквате някого какво бил казал, а то не станало. Ето че при мен е станало.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ????? Сря 06 Юли 2011, 23:25

Всички истории са рчазлични.
Ако дойдеш тук и купиш една къща за 2 мильона, а след туй не можеш да я продадеш за повече от 1.5 мильона ще си нещастен, макар и по-напред от доста други.
Не говорим за туй!
Дошли сме тук за да сме по-добре!
Ся ще ви издам една тайна: Аз в БГ си бех страшно добре, ама исках да съм още по-добре, както аз го раззбирам. Доидох тук и си го направих. Е взе ми повечко време и доста усилия,ама то си е за мен.
Голямкеф

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Сря 06 Юли 2011, 23:47

Блгрн написа:Всички истории са рчазлични.
Ако дойдеш тук и купиш една къща за 2 мильона, а след туй не можеш да я продадеш за повече от 1.5 мильона ще си нещастен, макар и по-напред от доста други.
Не говорим за туй!
Дошли сме тук за да сме по-добре!
Ся ще ви издам една тайна: Аз в БГ си бех страшно добре, ама исках да съм още по-добре, както аз го раззбирам. Доидох тук и си го направих. Е взе ми повечко време и доста усилия,ама то си е за мен.
до килл-ката - Page 2 1322
Пак си праф до килл-ката - Page 2 292384 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by kill_u Сря 06 Юли 2011, 23:54

дива написа:мисля, че килл-ю си беше поставил много високо летвата още преди да дойде в канада, а и тук вече и когато се включи с коментарите си, че до една година ще стане P.Eg., никой трезво-мислещ не му повярва, знаейки колко много време се изисква докато станеш такъв. никой не е отричал обратното, но да цъфнеш в канада и още на първата-втората година да си с призната бг диплома -няма такъв филм.
вода,
и аз имам позната, която стана учителка в канада. тук е от 7 години - като започна като чистачка по корабите, чистачка в едно училище ( за което трябваше да изкара един тояжкас с изпит! да знае какви препарати ползва докато чисти кенефите на училището?!) и така жената от ниво на английски 5клас по тукашната система, тя завърши, ходейки всеки божи ден, АКАДЕМИЧЕН английски, който е едно ниво след този от 12 клас и беше условие тя да започне да учи за учителка. тази година вече е с китап за завършено образование и е на 43 години. дано сега тия от училището където чисти кенефите да й позволят да работи като начална учителка ( това завърши, а й това й беше специалността от бг + дългия стаж, който има от българия). искрено се надявам да започне работа, защото има и случаи когато учиш като абдал и накрая никой не те взема на работа.
та човек като дойде в канада е добре да не се изхвърля, като кил-ю, а да стой трезво и да мисли преди да напише каквото и да по форумите, че после става за мезе. прегледах темата, където е коментирано това, и наистина имаше съфорумци, които му подсказват да не хвърчи из облаците, а просто да гледа реалистично. както казва мухата2, не е нужно да сме с розови очила.
пожелавам на кил-ю все пак да стане инж. някой ден и да се похвали с това тук и дано след като стане такъв да успее и да започне работа. тогава ще си е заслужавало всичко, на което се е подложил и той и семейството му.

Ти затова ли пишеш анонимно, щото те е срам от това което си написала. Мен не ме е срам да кажа че можех. Можех още като дойда да кандидатствам за камарата на инженерите. И щях вече да съм EIT, което си е точно една година преди да станеш Peng. Ако прочетеш какво точно съм писал де.

Но аз предпочетох друго да правя, затова и се забавих. Продължавайте да ми ядете краката, лошо няма.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???? Чет 07 Юли 2011, 04:26

кил-ю, това дали пишем под ник или анонимно си е също толкова анонимно, нали? или ти щеше да се назоваш с трите си имена и егн-то във форума?
айде не ставай смешен, че то и на годините не ти подхожда.
разбира, че си МОЖЕЛ ОТ ПЪРВАТА ДА ГОДИНА ДА КАНДИДАТСТВАШ за P.Eg.. никой не може да те спре. това, което преди две години ТИ НИ ИНФОРМИРА е, че до една вече ще си станал такъв и ни излъга. не познавам българин в канада, който е станал Инж. за толкова кратък срок, а може би ТИ си изключение, защото ТИ си изключително ценен кадър за канадската камера на инженерите???

????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Xaxo Чет 07 Юли 2011, 18:38

Права е Дивата!
Щом тя не е виждала туй нещо, то не може да съществува.
Да не говорим, че всеки българин в Канада пише у форума и половина и/или фейсо докъде го е докарал и дава възможност на другите да го приземяват.
Какво предлагам по същество?
Килю да напише 300 пъти :"Няма вече да пиша, че ще стана инжинер за една година. Ще слушам Диви и Мухи, които са инженери от толкоз време , а още не са им признали дипломите. Първо на тях , пък после ще видим."
Всички анонимни да постнат по един път съобщението:
"Килю не стана инджинер за една година! Не може да се фърли навръз камарата(нема общо с камера) от инженери тук." То не е дразнещо, че не е можал! Дразнещото е че не си признава, че се е изфърлил и че са прави онез дет говорят непрекъснато, ма никой не слуша непрекъснато.
И накрая Маргинала да прасне един филтър, че инженер стана мръсна дума тук.
Аман от диви инженери!
Голямкеф

Xaxo
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Чет 07 Юли 2011, 19:05

Очевидно хората пишещи по някои въпроси тотално не са наясно не само със ситуацията в Канада, ами и в света.
Дипломата има тежест на 100-150 километра от мястото, дето се издава, а след туй олеква експоненцялно.Има държавно признати професии и там има определени изисквания.
Българската диплома ти се признава от провинцялно министерство на образованието, като платиш такса. И за какво служи туй? Точно за едно нищо.
Който иска да е канадски инженер, трябва да учи за такъв тук и там може да му признаят някои предмети и да ги шашне с познания и да прелети като метеор през програмата, но пак ще си я изкара и ще му предложат работи още докато учи.
Аз не вярвам някой тук да иска на детето му в училище да преподава учителка завършила в Гана и кацнала вчера тук, но с призната диплома и дългогодишен опит. Или да го диагностицира лекар с 30 годишна практика в Афганистан, който от три месеца учи англииски тук.
В Канада сме и искаме да ни обслужват канадски лекари и учители, и инженери или поне за такива си плащаме.Ако някой роден другаде изпълнява изискванията - добре дошъл.
Ама такива работят много и не пишат по форуми.
Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ?????? Чет 07 Юли 2011, 19:09

Зайо Байо!
Ние нормално ходим на лов за лисици, но следващия ще е за зайци!

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Чет 07 Юли 2011, 19:11

Зайо Байо!
Женското на принц е принцеса!
Хиляди монархически поздрави!

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by ??????? Чет 07 Юли 2011, 19:14

Килката е пич!
Той е публична личност и само на такива всички им се занимават с живота.
Другите тънат в анонимност.

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 2 Empty Re: до килл-ката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите