Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
до килл-ката - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
до килл-ката - Page 3 Vote_lcapдо килл-ката - Page 3 Voting_barдо килл-ката - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

до килл-ката

+3
Marginal
Mr800Days
kill_u
7 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ??????? Чет 07 Юли 2011, 19:14

Килката е пич!
Той е публична личност и само на такива всички им се занимават с живота.
Другите тънат в анонимност.

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Чет 07 Юли 2011, 20:13

Килката е единствения, които ви остана да пише. Айде да видим докога?
Между нас казано е доста над нивото ви, та му се мно-ооого чудя.

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Чет 07 Юли 2011, 20:46

Прецизен написа:Аз не вярвам някой тук да иска на детето му в училище да преподава учителка завършила в Гана и кацнала вчера тук, но с призната диплома и дългогодишен опит.
Мене па бая повече би ме изкефила току-що пристигнала от Гана учителка.
Поне съм сигурен, че нема да учи детето ми колко ше е на далвера ако си фкара родителите ф пандиза кат набере 911 до килл-ката - Page 3 18831 и че ше е на супер далавера ако си развие "фродените" хомо-сексуални наклонности до килл-ката - Page 3 463827 .
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Чет 07 Юли 2011, 20:55

А на какво ще го учи?
Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Чет 07 Юли 2011, 21:06

Прецизен написа:А на какво ще го учи?
до килл-ката - Page 3 1322
Примерно как да до килл-ката - Page 3 392148 без да има проблеми (нещо много рядко срещано ф табарнашката държава) ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Чет 07 Юли 2011, 21:19

Само не говори за лекари - табарници...Имала съм 2 срещи, едната беше лекрка, която я следяха с камера и след всеки въпрос тичаше до съседната стая да пита правилно ли е задала въпроса и накря ми каза, че вече е завършила и няколко дни щяла да работи и без помощ, а друия ми каза, че не можел да ми помогне за 2 болести и трябвало или да чакам отначало или да си взема час за друг ден. Никога не съм имала подобни проблеми с лекари от други националности. Да не говорим за най-добрия специалист по очи, направи ми около 7 операции, докато "фиксира", както тук обичат да казват, това, което осра.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Чет 07 Юли 2011, 21:38

Вода написа:Само не говори за лекари - табарници...Имала съм 2 срещи, едната беше лекрка, която я следяха с камера и след всеки въпрос тичаше до съседната стая да пита правилно ли е задала въпроса и накря ми каза, че вече е завършила и няколко дни щяла да работи и без помощ, а друия ми каза, че не можел да ми помогне за 2 болести и трябвало или да чакам отначало или да си взема час за друг ден. Никога не съм имала подобни проблеми с лекари от други националности. Да не говорим за най-добрия специалист по очи, направи ми около 7 операции, докато "фиксира", както тук обичат да казват, това, което осра.
Аз па да не ти обаждам за табарнашката "офталмоложка" заради която за малко да си загубя употрлюбята на десното око, или още по-лошо - жифота.
3 пъти ходих при нея с ужасни болки ф десното око от коит не можех да спя, без тя да може да намери кфото и да било нередно.
Да е жиф и здраф един бифш съученик - румънец, който ми обади да залюбя "офталмоложката" и да отида на невролог.
Така и напраих, сканираха ме и ми откриха анефризъм на каротидната артерия.
ДА Е ЖИФ И ЗДРАФ РУМЪНЯСКАТА до килл-ката - Page 3 292384 до килл-ката - Page 3 161860 !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Чет 07 Юли 2011, 22:13

Добре де.
Добре!
От тук нататък има два пътя:
Спор по същество.
Спор по принцип.
Имам усещането, че и двата няма да доведат до нищо.
В медицината има принципи, които са изградени с векове и някой от тях е бил нарушен.
Например офталмоложката е специалист, при който някой трябва да те прати. Той е този, който трябва да те прати при невролог.Лекуващия лекар.
Що се отнася до примерите на Вода, в БГ никой няма да я следи таз мацка и тя може да те прави да умиргаш. Голямкеф
Мнението на пациента за квалификацията на лекаря е много важно, но определено не е решаващо, защото той не е компетентен.
За хората, обаче, истината е силно емоционално обагрена и вярата взима връх над познанието.
Лекарите са некомпетентни и немърливи, полицайте сач агресивни, а пощаджиите - ненадежни. Още обаче не е измислено нещо по-добро, а нищо не е савършено.
Аз имам един безкрайно дълъг и безкрайно сложен спор с баща ми, който е лекар и който искаше и аз да стана такъв, а аз имам друго много по-различно мнение.
Механичната част на медицината е доста добре развита, но всичко останало е на един етап, който не е задоволителен за който и да е инженер.
Сложноста на човешкия организъм е трудно да бъде моделирана от собствения му мозък и тук опираме до философския въпрос познаваеми ли сме за самите себе си?
Напоследък бяха направени камара експертни системи качени на компютри, което е един добър напредък, но е интересно само като първа крачка.
Изобщо диагностиката е нещо, което работи в 80%.
Има науки като медицинска организация и медицинска статистика, които макар и на относително начален стадии и с прост математически апарат вършат работа, но има още много да се прави.
Целия проблем е, че медицината е бизнес с много пари, ане е за да помага на хората, както някои го разбират.
Например, Маргинала е имал късмет с румънеца, но е можел и да няма. А откриването на неговия проблем би глътнал много средства, което е нежелателно в една обществена медицинска система.
Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ???????? Пет 08 Юли 2011, 15:05

Освен туй не мога да се удържа, макар че много се напъвах, да не отбележа, че аневризъм на каротиса е много далеч от неврологията.
Ама просто невролога с лекота праща на скенер, което офталмоложката не може да направи без да викне втори и да изпише една кофа с мастило.
т.е. отново повтарям, че Маргинала е имал късмет. А туй което му е казал румънеца е много разумно, но случайно е довело до добър резултат.
Точно така е в живота.
Като идеш при доктора (в БГ де, щото тук доктор не виждаш) с висока температура той ти дава нещо за да свали температурата и оставя организма да се оправя с причината за температурата, което в големия процент от случайте е добра стратегия. Има един малък процент, които идват отново и с тях се занимават малко по-детаилно, но малко. Има и един нищожно малък процент, които гушват китката или ритват камбаната, но са толкова малко, че не си струва трудът заради тях да откриваме нов департамент.А и е много скъпо, като кажеш , че имаш 39 градуса да ти правят фул изследвания. Проблем става когато се отнася за теб или за твой близък.Но туй е рядко все пак.
Естесвено, когато става въпрос за ВИП целата публична медицина се загрижва за тях, а и на половината от частната плащат.
Точно за това се пестят парите, та като трябва да има.
Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Пет 08 Юли 2011, 20:04

Прецизен написа:Например офталмоложката е специалист, при който някой трябва да те прати. Той е този, който трябва да те прати при невролог.Лекуващия лекар.
Ми тоя некой който требва да ме орати при който и да е, да не е магьосник, та да разбере, че требва да ме прати при невролог, след кат ме боли окото?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Пет 08 Юли 2011, 20:07

Прецизен написа:Освен туй не мога да се удържа, макар че много се напъвах, да не отбележа, че аневризъм на каротиса е много далеч от неврологията.
Ама просто невролога с лекота праща на скенер, което офталмоложката не може да направи без да викне втори и да изпише една кофа с мастило.
Лелей, голем си бил специалист по медицинските въпроси ...
И що да требва офталмоложката да изписфа кофи с мастило, а нефроложката не?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by 7george Пет 08 Юли 2011, 23:08

A написа:Не всички са скромни като Муата2!
Дето катастрофира и не си смени колата, а и до съседния квартал, един път отиде, щот се заблуди и никой не разбра!
Аз колко пъти обърквам пресечите и захождам чак от 2-я път.. тва не е паказателно. Колата трева да се разкара малко преди да се скапе и се движи сама още, щото после се плаща за теглене/опъване, да не се бърка с изчукването... Бира
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Пет 08 Юли 2011, 23:48

Точно това е работата на лекуващия лекар. Той има цялата картина и негова е стратегията. Обаче нещата рядко са идеални. Никой не ще тежки случай с усложнения и неприятности и гледа да ги префърли другиму.
Точно туй беше проблема с Майкъл Дъглас, който оди по доктори с оплаквания сума време, докато дойде в Монреал, в МакГил, където го диагностицираха и оперираха и върви на добре човека. Но личните му лекари нямат голям дял за това. А ние имаме удоволствието да виждаме жена му на живо. Е няма нищо вечно на тоз свят, де.
Що се отнася до офталмологията ... и неврологията. Това са два полюса.
Едното е много хубаво нещо. Не виждаш. Отиваш на доктор. Той ти свети с фенерче в окото и те пита виждаш ли туй дето ти сочи и после пише едни сложни неща и оптометриста ти напраи едни очила и почваш да виждаш и отново можеш да почнеш да работиш, щото виждаш.
Не тъй седи въпроса с неврологията.
Ако например си срежеш или изгориш ръката и между многото други неща пострадат и нервите има едно нещо дето се казва електромиография и което на принципа, по който ти проверяваш електрическите кабели може доста точно да каже къде и колко е пострадал нерва, а после хирург може да вземе доста ефективни мерки.
Ако обаче те боли глава или око или ухо и ходиш на специалист и нема нищо, те пращат на невролог и той ти прай скенер. А после почва да експериментира, пардон, да те лекува и така до края.

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Съб 09 Юли 2011, 00:05

За да стане ясно колко сме далеч от разбирането на висшата нервна дейност да наблегна на факта, че още няма оръжие атакуващо нервната система пряко.
Голямкеф

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by gost Съб 09 Юли 2011, 03:56

"...още няма оръжие атакуващо нервната система пряко."

Колко "пряко", П? Ти бравяш за химическото оръжие ( хапчетата и др. подобни). А да не говорим, че д-р Хаус ( най-великия лекар) отваря черепа и бърка с едни електроди в мозъка на жив и буден човек, за да изследва фуннциите му...

"Що се отнася до офталмологията ... и неврологията. Това са два полюса."
Това, драга/и П, дори и за шега не може да мине, дори и пред не толкова просветени. Състоянието на нервната система дава отражение в/у целия организъм и физиологията,както на и психиката ни.
Затова хигиената на нервната система е толкова важна, колкото и хигиената на колона, например.:)

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Съб 09 Юли 2011, 10:13

Пряко, значи да влияе на нервната система без да влияе на друго. Иначе има сума оръжия, които атакуват вегитативната нервна система посредством дихателната, например.

"Що се отнася до офталмологията ... и неврологията. Това са два полюса."по отношение на начина на действие върху пациента, както съм илюстрирал по-долу.
Никой не говори за очите и връзката им с нервената система.
Аз, например, бих ти препоръчал и една пълна кръвна картина в твоя случай, щото това може да е плод на един започващ диабет.
Rolling Eyes

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by myhata II Съб 09 Юли 2011, 11:35

Килкаааа
Еби ги в газът ,ако не станеш Инж взимаш си тескерето и некаде ф Ефропата и им го забиваш 2 ката :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by gost Съб 09 Юли 2011, 11:41

"...бих ти препоръчал и една пълна кръвна картина в твоя случай, щото това може да е плод на един започващ диабет."

И какъв е моят случай? Стана ми интересно - ти да не си по-велик/а от д-р Хаус? :-)

П.П.: ПКК не доказва диабет. Прави се глюкоза, кръвнозахарен профил, а на болните - и гликиран хемоглобин.

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by myhata II Съб 09 Юли 2011, 11:50

Ехеее още глупости от пишман доктори и гледачки,как не ви омръзна ве да давате акъл на хората Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Съб 09 Юли 2011, 15:43

Все още няма състезание за лекари, та да ги класираме кой е по-велик.
За "твоя случай"
Нямам предвид теб, а говорих на Маргинала, ама не си личи много.
Извинявай ако съм те засегнал/а.
Голямкеф

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by gost Съб 09 Юли 2011, 16:44

Нещо смешно си ял или пил. :-)
Е, извини се на Марги тогава...

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Нед 10 Юли 2011, 00:24

Уаууу!
Колко остроумно!
И изтънчено!
Брях!
:)
Благодаря за съвета на кого да се извиня!
Благодаря и за разясненията как се доказва диабет.
Изобщо мноо съм благодарен за напътствията на моята скромна личност.
Голямкеф

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Нед 10 Юли 2011, 11:51

П написа:Все още няма състезание за лекари, та да ги класираме кой е по-велик.
За "твоя случай"
Нямам предвид теб, а говорих на Маргинала, ама не си личи много.
Извинявай ако съм те засегнал/а.
до килл-ката - Page 3 1322
Кое мое да е плод на един започфащ диабет?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Нед 10 Юли 2011, 16:06

Проблемите с очите може да са плод на един диабет.

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Marginal Нед 10 Юли 2011, 16:11

П написа:Проблемите с очите може да са плод на един диабет.
Проблема с мойто око не можеше по никакъф начин да е плод на един диабет ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Нед 10 Юли 2011, 16:33

Маргинала няма диабет. Ние си правим пълни кръвни изследвания всяка година профилактично. Аз ако не се диагностицирам сама, по-добре да не стъпвам при лекар. Последното, което открих е, че работата влияе зле на здравето ми и сега ще работя в тази посока, т.е. лекарите да го признаят. Без да се шегувам, съм установила, че по около час работа в градината на открито ми влияе добре, както разходки на чист въздух, екстояжказии, отново около час домакинска работа, плаж, море и пазаруване около 2 часа. Сега си предствям как всеки ще каже, че и на него му трява подобен режим. Може и да е така, но мен лично работата ме разболява и ме убива, докто доста хора си мразят работата, но тя не ги разболява. Исках да подчертая тази разлика, за да не бъда разбрана неправилно.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Нед 10 Юли 2011, 17:56

И аз смятам, че най-добре можеш да се диагностицираш сам. Добре е обаче, непрекъснато да си повишаваш мед. квалификация.
Що се отнася до другото, то безкрайно зависи каква ти е работата.
Ако можеш да пребориш ЦССТ-то ще се радвам. Има си адвокати затуй.
Същевременно искам да изтъкна, че какво е добре и какво е зле е много относително.
Ще дам един вулгарен пример. Ако един човек взима наркотици непрекъснато и изведнъж прекрати, то това за него е много зле, което не значи, че да взима наркотици е добре, де.
:)

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Нед 10 Юли 2011, 18:02

А работата в градината, задния двор и въобще в къщи е много, приятна и никога не свършва.
Изобщо почивката е смяната на един вид работа с друг.
За мен работата в Канада е майтап и песен, ама много време ми губят.

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Вода Нед 10 Юли 2011, 19:41

Въпросът за мен не е дали работата е тежка или лека, а в задължителния елемент. Аз се чувствам стресирана от това, че трябва да направя нещо в определено време, нямам нерви и за собствен бизнес, защото по природа съм много изпълнителна и организирана и приоритета почивка, ще отиде на последно място, което отново ще доведе до стрес и преумора, а съответно и до влошаване на здравето ми. В общи линии откакто съм тук работя по плана да спра да работя по най-бързия начин, без това да доведе до влошаване на начина ми на живот. Е както винаги, животът ни поднася изненади и то не винаги приятни, което води до отклоняване или забвяне на програмата, но после (при добро желание и постоянство) нещата пак тръгват "напред и нагоре".
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Нед 10 Юли 2011, 20:47

Повечето нормални хора са така.
Икономическата принуда е мноо гадно нещо.
Аз съм направил всичко възможно за намаляване на стреса, но да имаш да ходиш на работа вече си е стрес и особено в петък. Моя стрес е че смятам, че е добре да печеля повече пари, работейки повече. Същевремено обожавам да се прибирам в 15:09 в къщи и да правя какво ли не. Например поливам ръчно, около час. Ето сега, в неделя вечер съм готов за уикенд, а той свършил, мамка му. Стрес! Ти най-много да откачиш един бърнаут за 6 месеца. Дано не съм прав, ама тъй си мисля.
Дишане равномерно, ергономична киибордюра и едно от онез столчета, дето се седи на колене, а не на гъз.
Да преборим Стреса, като го стресираме!
Голямкеф

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by ? Пон 11 Юли 2011, 16:54

Ето, че вече е понеделник.
Това е денят, който минава най-леко, щото все още си на уикенд вълна и разправяш най-различни неща, които си правил през уикенда, но има един странен вкус.
Бе понеделника си е половин уикенд, ама два половин уикенда не правят цял.
Ако уикенда ти е бил вълнуващ и има сродни души понеделника отфърчава като моторджия на светофар.
Ако обаче е имало алкохолен уикенд, то неизбежно понеделника е махмурлук.
Голямкеф

?
Гост


Върнете се в началото Go down

до килл-ката - Page 3 Empty Re: до килл-ката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите