Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Мене пьк ме кефи БГКана..

+11
Hullboy
ing.Ganev
paparazzo
filipne
7george
Marginal
Linko
Странджата
Mr800Days
danielle
myhata II
15 posters

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by paparazzo Нед 08 Фев 2009, 09:49

аз съм с италиано паспорт-па немам угризения...кво толко....

paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Нед 08 Фев 2009, 09:51

Да, ма не си се клел на хубавата кралица, + тва италиански или български, нали е уж се Ефропа ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Linko Нед 08 Фев 2009, 12:39

....................................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 08:27; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by myhata II Нед 08 Фев 2009, 12:54

Linko написа:Ами това, че плюете и стоите, Маргинал, и признанието за липсата на избор доказва само едно - тук е по-доброто място за живеене.
А плюенето по ръката която те храни е въпрос на възпитание. Има ги много дето го правят и винаги ще ги има. Един наскоро в с. Осиково даже запали хората дето са го хранели а децата си закла. Абе хора всякакви.
За личната ти драма нищо не мога да кажа и не ми е работа. Но в такива случаи е нормално човек да не може да бъде обективен и те разбирам. Все пак е нечестно от твоя страна да я изкарваш на преден план като довод за едно или друго. Знаейки, че хората няма да поискат да навлизат в такава болезнена за теб тема.

Аи са,доколкото разбрах ,си бил старшинка,малко ли си крал докато бе в армията и една шапка пари си зимал за нищо ,сеа кат ви ськратиха друга песен земахте да пеете
Да за някой хора бг е ок а за други не това е !!!
А тука че не е по доброто място за живеене и баба го знае ,аз сьм на 33 и мога да ти кажа че тая дивотия тука те кара да чувстваш пенсионер това е ....
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by 7george Нед 08 Фев 2009, 13:02

А знаеш ли че цените още ще падат, каква ни е изгодата да купуваме жилище сега, като след 1 г ще е по евтино, кьде ще са мойте пари -на вятьра
Муха, може и толкова да паднат, а може би не. Ти ако си такъв гадател, щеше да си познал числата от тотото и да не си правиш сметка за парите. Wink

Освен това, човешкият живот не е безкраен. И за много хора дали ще живеят под наем 1 година или в собствена къща, е от значение... :bricks: А парите - няма в гробищата да си ги носим, те са за харчене. Налял си ги в Канада, която те е приютила, малко или много. Бира Да, и никой не те насилва плюс тва, когато узрееш, тогава. Или си карай под наем цял живот и си пий-яж парите...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Linko Нед 08 Фев 2009, 13:07

.....................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 08:28; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by ing.Ganev Нед 08 Фев 2009, 18:12

Муха, тая дето я цитираш от БГКанада купи и препродаде 2 къщи през 2008 с печалба над 80000$
Сега води преговори за продажбата на 3-та, която купи преди 2 месеца и продава с 50000 отгоре. Какво си купил или продал ти, та да мислиш, че разбираш повече от нея?

ing.Ganev
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Нед 08 Фев 2009, 18:22

Linko написа:filipne отваря очите на хората за недостатъците на Канада ама не казва той защо търпи всички тези недостатъци и дори отиде да се кълне в английската кралица и стана канадски гражданин. Ей затова приказките му не хфащат дикиш и никой не го взема насериозно. Докато на peter pan по биха повярвали, защото той и с поведението си доказва, че Канада не е мястото където му харесва да живее.
А filipne си остава просто един плачко дето плюе по ръката дето го храни, вместо да я целува.

А бе Фатмак, теб те е хранила ръката на сициала. Ти за това и не я плюеш, а напротив рекламираш я. Мен освен моята ръка друга не ме е хранила.

И както е написал Маргинал : Това е компромис. От две злини по-малката. Ама това не значи, че не е злина.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Нед 08 Фев 2009, 18:25

Linko написа:Нищо не си разбрал, Муха. Нито съм бил старшинка, нито съм крал, нито съм вземал една шапка пари.
Във всяка професия си има хора родени за нея, има парашутисти, сбъркали професията си, вредни за професията и т.н. Крадци, измамници ивсякаква такава паплач има и сред академичните среди, има и в лекарското съсловие, сред адвокати, съдии и т.н., въобще навсякъде.
Това какво се приказва и какво тоя или оня мисли за военните мен като личност изобщо не ме касае. Който пък ме познава лично не мисли така за военните. :)

А ти си бил един вид изключение - честен фатмак, честен комунист ??? Ми то и в затвора когото и да питаш ще ти каже, че не екато другите а е невинен.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Едно от много редките мнения , които показват реалността а не розови измислици

Писане by filipne Нед 08 Фев 2009, 18:40

Bubi написа:Можеш да работиш ако намериш кой да те вземе на работа разбира се, но не като отговорен счетоводител, а само като commis-comptable или technicien-comptable. За да кандидатстваш за професионалния ордер на счетоводителите има много изисквания, както и се държат няколко много сериозни и тежки изпита. И все пак не съм много сигурна за връзката между мениджмънта и счетоводството, ама може някой с повече опит да се изкаже. За повече сведение аз имах 12 години стаж като счетоводител в България, половината като главен, завършила съм магистратура "Счетоводство и контрол", като и бакалавърската ми степен е подобна от Свищов. Дойдох тук и учих АЕС година и 4 месеца в добър колеж, специалност Comptabilité financière informatisée" и от 100-те CV-та и повече дори, които изпратих за 1 месец ми се обадиха само от една агенция, където мисля, че просто отчитат дейност.
Всичко е много относително, въпрос на шанс. Сигурно има хора, които са започнали бързо работа и то без да учат тук.
Желая ти успех.

Е това е ръката, която те храни Линковски !

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Linko Нед 08 Фев 2009, 22:04

.....................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 08:28; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Нед 08 Фев 2009, 22:21

Linko написа:Така е, filipne, прав си. Не можеш да обясниш на къртицата колко прекрасно е Слънцето, нито пък да я виниш за това, че не харесва слънчевата светлина. За прилепите и вампирите е същата работа. Няма смисъл да говорим.
А фатмак е тоя дето те е правил може би, аз никога не съм бил.

Този дето ме е правил Старши е поне 10 нива над фатмашката ти безцеремонност и простотия.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Linko Пон 09 Фев 2009, 08:33

.......................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 08:28; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by danielle Пон 09 Фев 2009, 13:56

......


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 15:44; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Пон 09 Фев 2009, 13:57

Taka e Филипне. Която ръка те храни нея целуваш.
Докато Линко го хранеше БНА в нея се кълнеше, нея благославяше, нея целуваше заради тази ръка съм сигурен че и член на кoмунистическата партия е станал.
Сега като ги изритаха от армията старите, негодинте необразовани фатмаци друга песен запяха и друга ръка почнаха да целуват.
Тая ръка днес се нарича социал, детски надбавки, субсидиран социални програмки в Канада.
Малко смешно за хора претендиращи че са дошли в Канада като знаещи и можещи експерти ама това не е толкова важно. Важното е да има пържоли на масата за вечеря.
Линко я кажи коя ръка да целуват войниците на които им загубихте 2 години от живота, карахте ги да ви строят с безплатен войнишки труд вилите и им пълнехт главите с неполезни идеологични глупости 2 години.
Толкова добре ги начихте че сега вас ви изриха от там и от това на което ги учихте войниците.
Докога бе Линко? Kажи кога ти ще направиш нещо полезно в твоя живот?
Шото той живота си минава, ти пенсионер вече стана а досега нищо полезно не си свършил мoжeш сaмo да триеш нa хората мненята понеже са резлични от твоите.
Ама тия хора за разлика от теб са хората които плащат пържолите които ти ядеш и тяхната ръка трябва да целуваш.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 16:47

Ба си мамата...много станаха темите дето човек требе да си завре пръста в гъза и странишком да се изнесе покрай стената, че от многото извадени пишки може и да се надене без да иска. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by paparazzo Пон 09 Фев 2009, 16:56

сега-блъфираш...
само един е влибен в калашников...и го смаска циклично...
Wink Wink
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Linko Пон 09 Фев 2009, 17:25

.......................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 08:29; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by paparazzo Пон 09 Фев 2009, 17:31

е аз знам,че си чики бой....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Пон 09 Фев 2009, 19:37

Линко.

Много гот че си разбрал че професията и парите не правят човека Гот , ма ако отидеш да попрочетеш Йога, ше видиш че и сичко останало което можеш да видиш и пипнеш, като дипломи, лицето, родителите и т.н. също не правят човека.
Накратко, само душата прави човека, ма мръсните комунисти се постараха да ни фтълпят обратното.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by danielle Пон 09 Фев 2009, 19:56

......


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 15:44; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Пон 09 Фев 2009, 20:05

За ВС не мога да кажа нищо, щото не съм живял никога там, ма в Монреал стимулират хората да мамят, лъжат, работят на черно, лъжесвидетелстват и кво ли не още ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 20:20

Абе, даниелле, ти тия работи сериозно ли ги разправяш - "легално", "честно" и т.н. щуротии или само за да се ядеш с тоя Линко. Както вика Маргинала тука такива праведни моралисти ги схрускват за закуска местните табарнаци, чернилките, жълтурковците и всички останали "честни" граждани, на които това е начин на живот до живот. Пичът някой го е светнал овреме да не се лъже да мизерства на бяло за никви пари. Да знаеш колко народ сега псува такива съветници дето са им дали грешен акъл в миналото.
Пък ако и тук го нямаше социала кат в БритшКълъмбията и ние щехме да фърляме дървета на поточната линия за нищо, щем не щем. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Пон 09 Фев 2009, 20:26

Фчера се запознахме с една рускиня.
Тя е тука от около 7 месеца и ни се оплака че руснаци я прекарали ф началото като и казали да си обяви сичките пари (макар че те когато са дошли тука не са направили тва, а си скрили парите и веднага отишли да искат чек).
Та изхарчила си тя сички хилки и чак тогава отишла да иска чек.
И кво, да не би някой да и е дал медал за тва?
Не, само кадето сега се ядосва се още Ядосан и си създава отрицателни емоции.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Пон 09 Фев 2009, 20:59

Линко написа:
"Аз не съм дошъл с тази нагласа да работя по манифактури от 4-та седмица след идването си - юни 2007 г.
Първоначално 8 м. бях на социал и работех на черно докато придобия малко местен опит и самочувствие, а и защото с моята професия - "управление на оперативно-тактически формирования" и стаж като офицер от БА нали се сещаш колко високоплатена работа можех да си намеря. Оказа се, че ставам не само за началник, крадец на войнишки труд и т.н., а и за бачкатор.
А социала ми помогна да отказвам оферти за работа на бяло от порядъка на 8 - 12 долара на час, каквито получавах чак до осмият месец.
Последно работя на бяло в строителството и си бачкам здраво и с кеф."

Линко добре че не съм нов имигрант и добре че не съм прост като налъм за да видя как всичко в горния ти постинг е пъсно с противоречия и как с нищо не си полезен на новите имигранти.
Нека сега да разтълкуваме на Линко съветите към новите имигранти.
- Линко не бил с нагласa да работи по манифактури за 8-10 долара на час ама накрая след 8 месеца нa социал отишъл в строителството което с нищо не е по добро от манифактурите да не кажа че е даже по зле.
- Линко бил 8 месеца на социал и на работа на черно за да придобие самучувствие. Как може нормален човек на социал и работа на черно да има самочувствие? Линко това е за срам, не за самочувствие. Само супер нагъл човек може да придобива самочувствеие с работа на черно и да се хвали с това по форуми.
- Линко отказвал работа за 8-12 долара в продължение на 8 месеца като чели през това време е бил на училище да се образова и после като завършил и взел дипломата си намерил престижна работа за 30 долара на час в офис
Да ама Линко не е бил на никакво училище а на социал а после почнал работа в строителството.
Ефеката щеше да е абсолютно същия ако Линко беше почнал работа в строителството още от първия месец. В строителството заплатите са над 8-12 $ и не разбирам защо е трябвало да се чака 8 месеца след като не е ходил да се образова или да вземе диплома дори и за строителство през това време.
Всичко по горе са празни приказки преливащи от пусто в празно за нови имигранти наивници.
По интересно е сега да видим кои са колегите на Линко в строителството.
Нека почна с това че в Квебек всеки 3-ти мъж не успява да завърши средно образование. Квебек е на последно място в Канада с най лош резултат в това отношение отпаднали от средно у-ще. Повечето от тези изпаднали типове се хващат в строителството защото за друго не стават и не ги наемат за друга работа. Ей това са на Линко колегите от които овсен да се научи на хамалски строителен език друго няма какво да научи.
С две думи пълна скръб ама Линко е с голямо самочувствие придобито от работата на черно и социала.

Линко ходи се гръмни и спри да пишеш дивотии по форумите и да объркваш новите имигранти още повече.
На малкия пръст не може да стъпиш на Хълбой по отношение на съветите които Хълбой дава на новите имигранти.
А те са следните:
Да идат да се образоват в Канадско у-ще ако нямат професия с която да се продадат в Канада.
Да вземат студентски заем с който да си платят за у-ще а не да висят на социал и да придобиват самочувствие с работа на черно.
Да почнеш работа в строителството с колеги прости квебекари незавършили средно образование които може и шефове да са ти след като си вишист от Бг е деградация а не успех в Канада.
Ако разберат колегите ти вишисти в Бг ще ти се присмиват цял живот.
За това ли дойде старши офицера от БНА да кажем полковник за да работи с неграмотните табарнаци в строителството? Това е падение Линко.


Последната промяна е направена от Hullboy на Пон 09 Фев 2009, 23:24; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by danielle Пон 09 Фев 2009, 21:08

....


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 15:45; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 21:25

Хе, хе, хе...каква измама бе, даниелле, тука тва си е държавна политика. Агенции си има за наемане на работна ръка, чекове си дават работодателите на бачкаторите и после тия чекове се разкешват в точно определено чейндж бюро. Сичко е явно та явно. И тая перфектно работеща система ти позволява да не декларираш сичко дет си спечелил. Па тоя дет декларира сичко без да има нужда от това си е балък отсекъде. Така е и по кълъмбииските виждания та и на столичаните в Отауа, та и по цял свет. Тоя нашия бизнесмен Хълбой ще ти се смее с глас ако чуе че го правиш. Питай го. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Пон 09 Фев 2009, 21:28

Нема да се плашиш danielle и тука по Монреал има прости ора дет говорят истината и си плащат данъците. Зер нема да оставим само на тез от алберта да ги хранят наще ... ора тука. :–)
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 21:37

Троле и аз си ги плащам щото нема накъде. Ама ако можех немаше и стинка да дам.
А ти и да не ти ги искат ще си ги занесеш тъй ли да те разбирам?
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Пон 09 Фев 2009, 21:40

това сега е нереално и безмислено изказване!
Ако не ти искат данъците! :–)
А как ще квалифицираш даренията? :–)
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 21:49

Веднага ги квалифицирвам. Даренията са кат бакшиша, даваш с кеф и за собствен кеф. А не да ми земат без да ме питат кеф ли ми е било и дали изобщо искам да дам. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 2 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите