Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Мене пьк ме кефи БГКана..

+11
Hullboy
ing.Ganev
paparazzo
filipne
7george
Marginal
Linko
Странджата
Mr800Days
danielle
myhata II
15 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by paparazzo Вто 10 Фев 2009, 09:01

няма значение къв шампион е...
етти едно резюме сеа:
уличния бой няма правила...колкото по-голям мръсник си толко си по-добър...

paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 09:07

Да де, ма тва че е бил шампион дали пречи?
Да не си оскал та си се снимал с тъмни очила?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Вто 10 Фев 2009, 09:46

КПУ написа:Само така филипне - бой, глад и стрижене на пенсионерите а който става за *бане и по една патка. Нали такава е държавната политика у бг-то. :) Голем мъжага си, бравос. Дано да си толко осест и при некой търкал кога стане. Само имай предвид, че понекога не ти дават да се доближиш на една ръка разстояние ами млатят с тръби, вериги, бухалки и разни други приспособления за удължаване и утежняване на ръката. Wink

Ti iskash da kajesh neshto ili ? Ako e da, to kakvo tochno iskash da kajesh ? Da ne zakachame pensionera Linko ?

Mi i az iskam da te vidia kak shte reagirash ako ti iztarsi niakoia prostotia za "toia deto te pravil " ????

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Mr800Days Вто 10 Фев 2009, 15:14

А помниш ли госпожа Марийке германците с ония големи,бели, офицерски п>>>>>.
Без майтап обаче преди година -две се запознах с една филипинка дето навремето доста се е въртяла по пристанището на Манила и от лаф на лаф приказката се завъртя до на кои са най големи п>>>>> дето е тествала.И оная без да се замисли -Гърците,викам аз ,чак пък гърците,ми ти откъде позна ,че са гърци.А тя вика ,аз гръцкия флаг го познавам много добре дето се вее отгоре на кораба.
Горката,нямаше си напредстава,че цялият БМФ отдавна се изнесе да плава под гръцки флаг. Аплодиране

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Вто 10 Фев 2009, 18:10

filipne написа:Ti iskash da kajesh neshto ili ? Ako e da, to kakvo tochno iskash da kajesh ? Da ne zakachame pensionera Linko ?
А-а-а нищо подобно не съм казал. Напротив, мног се кефя кат видя някой да се нафърля и бие по-слаби от него - старци, жени деца. Строши му главата, избии му зъбите ако има, извади му окото, убий го ко щеш.
Ма ми е интересно ако и той има син от твойта или по-висока категория как ли ще завърши мача?
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Вто 10 Фев 2009, 18:21

paparazzo написа:КПУ какво говориш,бе братче...аз се бия по-улиците от 10годишен...
ама летоска по гръцко на два пъти се бихме с албанците...и какво мислиш стана като извади един нож към 20санта...
имаш ли идея как само припалих подметките...щеше да ме колне като прасе...принципно немам страх от нищо...ама...
Много умно даже си постъпил, мой човек, това не е страх а мъдрост. Зорлем сербезлък може да ти изяде главата.
Последния път се маризихме с едни араби. Аз бях с грузинец дет се праеше на голям боец с разните му там конфута-монфута и т.н. Да, ама бехме се нарязали кат донски казаци и кат ни замлатия ония с де кво сварят дори не можахме да си плюем на петите. Аз се разминах само с няколко шева над окото и ходих син-зелен няколко седмици. От тогава избегвам да се закачам кат съм пиян. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Вто 10 Фев 2009, 18:26

На тия уж по слабите, болните, пенсионирали се фатмаци гледай да не им паднеж в ръчичките в другия форим.
Знаеш ли как ти трият мненията, гонят те от форума само щото имаш друго мнение не взимаш социал и не ходиш на програми за адаптация в Канада заедно с тях а си решил примерно бизнесмен да ставаш.
Хванали са се за властта в БГ Канада с ръце, крака, зъби и нокти и не я пускат.
Ако трябва още 20 години на социал ще висят вместо да идат на у-ще в Канада за да се образоват ама власта не я дават.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Вто 10 Фев 2009, 18:28

КПУ написа:
filipne написа:Ti iskash da kajesh neshto ili ? Ako e da, to kakvo tochno iskash da kajesh ? Da ne zakachame pensionera Linko ?
А-а-а нищо подобно не съм казал. Напротив, мног се кефя кат видя някой да се нафърля и бие по-слаби от него - старци, жени деца. Строши му главата, избии му зъбите ако има, извади му окото, убий го ко щеш.
Ма ми е интересно ако и той има син от твойта или по-висока категория как ли ще завърши мача?

Abe kakv po-slab, kakav starec , kvi 5 leva ???

Starshiata ia ima 5-6 godini da e po-goliam ot men ia niama ! ???

Vzemi se svesti malko !

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Вто 10 Фев 2009, 18:40

Виж ся Хълбой, за теб ако нема разлика между обикновеното дръгнене из форумите със сичките му там обиди, триения, гонения и т.н. и заплахата пред толкоз народ да ти надънят един прав между очите, то за мен има голема разлика. Дума дупка не прави ама боят може.
А нашият герой филипне точно до там стигна - да заплашва някого с побой и то този някого е накаква пенсия дето може да е на възрастта на баща му. Е как да не се впечатли човек?
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Вто 10 Фев 2009, 18:44

Абе вие ми зехте акъла начи. Тоя старшинка ли е или полковник, пенсионер ли е или не е? Бах му мамата и прасе.
Щото ако е пенсионер-полковник то 50-ка требе да го е отсвирил. Ти на около 45 ли си филипне?
Може и да не казваш де, това си е твоя работа.
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Вто 10 Фев 2009, 18:48

Хълман го знае цяла Канада къде живее, къде работи и човек може да го срещне на всяка сбирка на Бг общността. Последната беше в неделя на концерта на Тони Димитрова.
Досега такъв дето иска да се бие с Хълман не се е намерил щото казва самата истина ама всеки иска да му е приятел, бизнес пратньор или да работи при него.
Само анонимковци по форуми за шоу плюят по Хълман а иначе като дойдат в офиса са кротки като агънца и за отстъпки при сделки и трансфери питат.


Последната промяна е направена от Hullboy на Вто 10 Фев 2009, 18:53; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Вто 10 Фев 2009, 18:53

Евала, пич нека така да е винаги. Прай си бизнеса и събирай парички ама и приятели, щото приятелството понекога е по-ценно и от парите. Пък и нали знаеш - с пари се купуват предатели но не и приятели. Wink
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 21:04

КПУ написа:Последния път се маризихме с едни араби. Аз бях с грузинец дет се праеше на голям боец с разните му там конфута-монфута и т.н. Да, ама бехме се нарязали кат донски казаци и кат ни замлатия ония с де кво сварят дори не можахме да си плюем на петите. Аз се разминах само с няколко шева над окото и ходих син-зелен няколко седмици. От тогава избегвам да се закачам кат съм пиян. :)
Само дано не ти се губят часове, щото с арабите не се знае Праскане !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Вто 10 Фев 2009, 21:07

Чак часове не ми се губят ама няколко минути да. Но пък г*за не ме сърбеше после та разбрах, че ми се е разминало. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Сря 11 Фев 2009, 02:24

КПУ написа:Абе вие ми зехте акъла начи. Тоя старшинка ли е или полковник, пенсионер ли е или не е? Бах му мамата и прасе.
Щото ако е пенсионер-полковник то 50-ка требе да го е отсвирил. Ти на около 45 ли си филипне?
Може и да не казваш де, това си е твоя работа.

Моите са малко по-малко КПУ. Това обаче не прави Старшията беззашитен пенсионер.
Пак да те попитам : Ако сега ти тегля една благословия или просто намекна какви са майката или бащата ти , ти как ще реагираш ??

Може и да не отговаряш.
А защитата ти на беззащитния пенсионер, дето е на възрастта на баща ми направо изби рибата Аплодиране

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Сря 11 Фев 2009, 08:14

Виж сега филипне, аз на кое и как ще реагирам ще ти обясня след малко. Явно нещо си се надървил и срещу моята позиция в тоя случай и затова ще се опитам да ти обясня как ги виждам нещата отстрани за да се не чудиш що реагирам така. Първо ти сам намеси мен и всички останали тука с отправянето на публична заплаха за кютек на друг човек за обидни думи. Това за да не кажеш кво ми влиза на мен в работата. Можеше и да го направиш на лични т.е. да го предупредиш така на четири очи че при случай ще му избиеш зъбите ако продължава да говори неща дет не ти аресват. Ама ти се изхвърли кат чикия на песък пред целия форума - вижте ме начи къв съм ербап. Такива не ги дишам аз.
Второ никъде не видех некой да е псувал баща ти, майка ти и който и да е от родата ти. Видех ти да обиждаш първо човек дето е също нечий баща на "фатмак" и тая същата дума беше използвана и за твоя баща. И трето ти може и да знаеш и номера на паспорта на Линко и всичко останало ама аз чета кво пишете и навсякъде се казва, че е пенсионер полковник. Кат му гледам и побелялата брада на снимката си викам че сигур е минал 50-ка пък теб не съм те чул да споменаваш за жена, деца и т.н. та си рекох, че си некое младо жребче с буйна кръв. И затуй картинката такъв кат теб да се нафърля на такъв кат него хич не ми е по вкуса, против разбиранията ми е просто.

А сега да ти кажа и за другото. Ако ми теглиш не една а колкото си искаш благословии и се види че е на майтап немаш никви проблеми. Ама ако е наистина или почнеш да ме плашиш с бой пред сички ще ти пусна на лични предложение за среща и ако не отговориш няма да мирясам докат съм в Канада докат не те открия. Пък тогава кой - кого. Може и аз да съм с избити зъби но нема да съм си загубил самоуважението.
Това не важи обаче за деца, жени, старци и инвалиди. Там дето господ е ударил аз не удрям щото е гаднярско и долно.
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Сря 11 Фев 2009, 09:29

Лелеййййййй стана опасно Боксьор !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Сря 11 Фев 2009, 10:13

КПУ написа:Виж сега филипне, аз на кое и как ще реагирам ще ти обясня след малко. Явно нещо си се надървил и срещу моята позиция в тоя случай и затова ще се опитам да ти обясня как ги виждам нещата отстрани за да се не чудиш що реагирам така. Първо ти сам намеси мен и всички останали тука с отправянето на публична заплаха за кютек на друг човек за обидни думи.

Imenno - za publichna obida.
A i az ne sam otpravil publichna zaplaha. Posavetvah go da bade "na edna raka razstoianie" kogato reshi da obijda sledvashtia pat. Za da moje da me gleda v ochite naprimer ... Taka che publichna zaplaha za kutek ima samo v tvoeto vaobrajenie.

КПУ написа:
Това за да не кажеш кво ми влиза на мен в работата. Можеше и да го направиш на лични т.е. да го предупредиш така на четири очи че при случай ще му избиеш зъбите ако продължава да говори неща дет не ти аресват. Ама ти се изхвърли кат чикия на песък пред целия форума - вижте ме начи къв съм ербап. Такива не ги дишам аз.
Второ никъде не видех некой да е псувал баща ти, майка ти и който и да е от родата ти. Видех ти да обиждаш първо човек дето е също нечий баща на "фатмак" и тая същата дума беше използвана и за твоя баща.

Mnogo pravilno si zabeliazal - nikade ne sam spomenaval nito bashta mu nito kojto i da e ot rodata mu. Za smetka na tova toj go napravi. Veroitno se dalji na vazpitanie i sreda.
Takiva koito si pozvoliavat tozi luks AZ ne gi disham, OK?

КПУ написа:

И трето ти може и да знаеш и номера на паспорта на Линко и всичко останало ама аз чета кво пишете и навсякъде се казва, че е пенсионер полковник. Кат му гледам и побелялата брада на снимката си викам че сигур е минал 50-ка пък теб не съм те чул да споменаваш за жена, деца и т.н. та си рекох, че си некое младо жребче с буйна кръв. И затуй картинката такъв кат теб да се нафърля на такъв кат него хич не ми е по вкуса, против разбиранията ми е просто.

Ami kato ne znaesh tezi podrobnosti zashto se ...da upotrebia li tvoia izraz za takovata na pisaka ? Struva mi se mnogo podhodisht za sluchaia ama ne mi e v rechnika ta shte go podmina.

КПУ написа:

А сега да ти кажа и за другото. Ако ми теглиш не една а колкото си искаш благословии и се види че е на майтап немаш никви проблеми. Ама ако е наистина или почнеш да ме плашиш с бой пред сички ще ти пусна на лични предложение за среща и ако не отговориш няма да мирясам докат съм в Канада докат не те открия. Пък тогава кой - кого. Може и аз да съм с избити зъби но нема да съм си загубил самоуважението.
Това не важи обаче за деца, жени, старци и инвалиди. Там дето господ е ударил аз не удрям щото е гаднярско и долно.

Tova ne e otgovor na vaprosa mi.

Ti razseian li si ili se pravish na takav ?

Predstavi si che niakoj (naprimer Starshiata) otpravi obidni dumi kam da rechem bashta ti. I to ne na shega ! Togava kakvo ?

I pak ne razbrah - ti starshiata za bezsilen starec li go imash ili da ?

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Странджата Сря 11 Фев 2009, 12:34

Какъв безсилен старец , човека хвърчи като нинджа на конструкциона , безсилен старец...

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Сря 11 Фев 2009, 12:49

Не му се връзвайте на КПУ той не чете форума отдавна.
за 5 години Хълман никога не е чул Филипне да бъде груб, вулгарен или да заплашва някого с физическа разправа същото обаче не може да се каже за старшината.
Филипне много пъти е бил нападан включително и от мен на майтап за това че е по скоро реалист а не явен оптимист.
Човека си се защитава с неговите аргументи и това е.
Виж Линко е друга стока. Виждал съм го да обижда да заплашва с гонене от форума все едно че му е бащиния и да защитава крадливи и неблагодарни сервитьорки с което падна много в очите на Хълман.
А сервитьорката се провини във форум БгКанада точно толкова колкото и Хълман да не кажа и повече ама за нея и бан нямаше за 3 дни да кажем ей така от кумова срама.
А за благодарност към Линко който е толкова тъп да се усети сервитьорката пуска теми в БгКанада за да рекламира форума на който е модераторка и да краде хора от БгКанада.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Mr800Days Сря 11 Фев 2009, 13:07

споделям гореизложеното мнение.Филип винаги е бил за култърната дискусия м/у опонентите и до сега не съм чул и една обидна дума към опонентите си дори и към ванкувърския Гейс който упорито си търси един ритник по гъза.
единственната му заплаха която за тия години отправи беше преди година когато заплаши ,че наближава яка криза и тя взе че се сбъдна ,така ,че по скоро може да я наречем като случило се предсказание.

а за Линко кво да кажа,може и да е свестен човек ,но го управляват корумпирани господари .то който плаща той поръчва музиката и Линката ,ако иска да си пази хляба трябва да проблява в хора,иначе няма мамбо.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by danielle Сря 11 Фев 2009, 13:30

.....


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 15:46; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Сря 11 Фев 2009, 18:05

На мене ми писна от тая история, направо зе да ме фаща нервата. Много приказки изприказвах и то за нищо както виждам. Вече и адвокат ме изкараха та и рицар някакъв си. Пък то е въпрос на смотан характер. Се заставам на страната дето е в по-слаба позиция. И на сичкото отгоре докато аз се разправям тук с вас гледам Линко се е изнесъл от форума. Поисках да се опра на едно негово изказване и кво да видя - изтрил си сичките мнения. Май се е уплашил или и е разбрал че нема оправия един срещу сички. Айде жив и здрав да е.

А пък тва за дегизирането не знам отде ти дойде на акъла даниелле ама нема нищо такова. Но истина е че ходих из бившите ви форуми да видя кое как е било кат разбрах че ползвате същите аватари. Е не сичките ви намерих ама повечето. Та верно вече по-добре ви познавам. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Сря 11 Фев 2009, 18:28

Само хора които има нещо от което да се срамуват утре да не бъде използвано срещу тях си трият мненията.
Що Хълман не си трие мненята? Щото застава зад това което е казал и писал и днес и утре и след 10 години.
А във форум БгКанада Хълман как се чувстваше като всички бяха срещу него щото си мислят че Хълман ги лъже и си измисля за бърза реализация и успехи в Канада.
А Линко имаше наглоста да застане зад крадливата сервитьорка и да гони Хълман заради нея.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Fire Сря 11 Фев 2009, 18:42

.


Последната промяна е направена от Fire на Вто 25 Май 2010, 19:48; мнението е било променяно общо 1 път
Fire
Fire
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 197
Местожителство : Монреал
Дата на регистрация : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by danielle Сря 11 Фев 2009, 20:01

.....


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 15:46; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Сря 11 Фев 2009, 20:15

Тъй да бъде кат си рекла даниелле, дегизирал съм се. Няма а се разочароваме сега я. Wink
Давай сега и предположенията кой съм и от кой форум ида. Нали тва е следващата крачка?
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Сря 11 Фев 2009, 20:45

Здраве желаем, КПУ!
Кажи ся, кво мислиш за социала и специално за работата на черно докат го зимаш ? :––)
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Сря 11 Фев 2009, 20:54

Нещо ме бъркаш с Черен Петър тролл ама кат питаш щи кажа. Много малко дават социалните а работата е гадна. Аз бачках в началото кат дойдохме един месец в печатницата Едисибл и ми се такова майката. Не щем повече мерси.
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Сря 11 Фев 2009, 21:01

Мене също не ме кефи да ям чек и да гърбя еднофремено.
Осфен ако не е няква супер далавера като жиголо или от сорта, ма аз за тва не стаам, така че Нене ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Сря 11 Фев 2009, 21:02

Ааа!
И ти си от самото начало на социал!
Но пък си експлоатиран в печатница като Г. Димитров! :––)
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 4 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите