Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_lcapМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Voting_barМене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Мене пьк ме кефи БГКана..

+11
Hullboy
ing.Ganev
paparazzo
filipne
7george
Marginal
Linko
Странджата
Mr800Days
danielle
myhata II
15 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 21:49

Веднага ги квалифицирвам. Даренията са кат бакшиша, даваш с кеф и за собствен кеф. А не да ми земат без да ме питат кеф ли ми е било и дали изобщо искам да дам. :)

КПУ
Писачко
Писачко

Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Пон 09 Фев 2009, 21:54

Ако в Канада ти е кеф разглеждай и данъците като бакшиш! :–)
Ма по голям ! :–)
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 22:08

Наложих си сичката воля и прочетох тва дългото изказване на Хълбой и...нищо не вденах. А вие?
И кви са тия нови емигранти дето е думата кой им е бил полезен и кой не? На Хълбой приятели ли е прецакал Линко с лош съвет що ли?
И що не дава право на хората да си пропадат както си искат. А и то кво падение е като се хванал човека да бачка не се пропил или да е станал наркоман тук. Тогава би могло да се каже че е пропаднал. Ама полковник фанал се на работа след пенсия си заслужава да му се рече браво. Пък то е ясно, че тук на никой нема да му дадат полк да командва кат се пенсионира у бг-то. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by 7george Пон 09 Фев 2009, 22:09

troll написа:Нема да се плашиш danielle и тука по Монреал има прости ора дет говорят истината и си плащат данъците. Зер нема да оставим само на тез от алберта да ги хранят наще ... ора тука. :–)
Ако остане на тия от Алта, ваще ора фира да са дали до ся. :-) Ама и аз не искам да се лишавам от много от съфорумците, така че с готовност си плащам данъка. cheers Тъкмо си гледах Т4 формата... И аз съм от тия, дето повече съм одрал Кан. държава, отколкото тя мене, като цяло засега де.

Майтапа настарана, ама тука поне виждаш къде ти отиват данъците, и не еме е яд.

Примерно, Хълбой като си излезе на балкона (за свещи), вижда на хоризонта един свой храненик, (PM) и му става драго.... :drunken:
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Пон 09 Фев 2009, 22:12

Не става, Троле-е-е не става. :) Колкото и да се опитвам, не става. Не ще да улезе у гърнето и тва си е. Wink
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Пон 09 Фев 2009, 23:09

Ей такива сте БГ офицери!

Ми полей го с гърнето, нема смисъл да го пъхаш вътре както пише в ръко..водството. :–)
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by ing.Ganev Пон 09 Фев 2009, 23:33

Да вземат студентски заем с който да си платят за у-ще а не да висят на социал и да придобиват самочувствие с работа на черно.
Да почнеш работа в строителството с колеги прости квебекари незавършили средно образование които може и шефове да са ти след като си вишист от Бг е деградация а не успех в Канада.
Ако разберат колегите ти вишисти в Бг ще ти се присмиват цял живот.
Абе Хъли, само не разбрах кое е по-срамно - да зимaш social или да бачкаш в строителството. Представи си, че пристигаш в Канадa с жена, с 2-3 деца и с малко кинти (щото в БГ-то си бил на държавна работа да речем и не си крадял). Та вземаш студентски заем и почваш да учиш - 1, 2 години - после си намираш доходна работа. Супер, само дето жена ти и децата са умрели от глад или са отишли при друг. Тук всеки се оправя както може. Ти си имаш твоята история, Линко неговата.

ing.Ganev
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 38
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Mr800Days Пон 09 Фев 2009, 23:34

КПУ теб съм те виждал някъде,тъй да знаеш ,само дето ти забравих името.
Обаче за полковника в оставка не си прав щото полковник и оставка са два несъвместими фактора.Полковникът винаги си е полковник ,то и титлата му произлиза от там полк,пълчище и призванието му е да води,командва, управлява и разпорежда без значение кво,дали армейски полк или стадо биологични единици регистрирани в форум Бгцанада.цом
Сеа дали ако му викат Полковник ще му строят вила или Оператор ще му снасят мляко и вълна няма голяма разлика ,важното е дивидента да върви,обаче нашия полковник/кой каза тука старшина/ мноо се оправдава ,направо като девица с бистра водица на воденица и ми се струва ,че има нещо сбъркано в ЧИПа му.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by danielle Пон 09 Фев 2009, 23:59

...


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 15:45; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Mr800Days Вто 10 Фев 2009, 00:11

срамното е децата ти да те хранят.т.е да дойдеш с 2-3 деца и от детските и социала да сформираш една прилична сума която да ти покрива разходите докато ти се биеш в гърдите по форумите къв си мъж,т.е. да се приравниш с мангалите от третия свят псувайки до вчера българските цигани.
еми като ви харесва да живеете като цигани той живота си е ваш и аз не ви се меся,само че като се редите на опашките за помощи не казвайте ,че сте българи щото ми се подронва националното самочувствие на Бял човек.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Вто 10 Фев 2009, 00:14

Към Инж. Ганев.
Никога не съм искал да съпоставям кое е по срамно социал или работа в строителството. Това са си твои интепретации.
И двете са деградация за Бг вишиста в единия случай си на опашка с необразовани шриланковци в другия случай са ти шефове незавършили средно образование квебекари говрещi на просташки хамалски език.

Ти сега искаш да ме убедиш че и жената и мъжа са били офицери от армията, нищо не могат да правят и нямат професия.
И така да е. Записват се и учат заедно. Студентския заем е калкулиран така че парите стигат за храна, за квартира, за учебници и такса към у-ще. Ако таксата за училище е 5000 $ хората ти дават 18 000 на калпак на година ако имаш деца може би повече.
Вие няма да сте единствените студенти с деца и жена.
Само човек който не е взимал студентски заем си представя заема както инж. Ганев
Ама офицера от БНА не обича заеми той обича труд ангария положен от притиснати до стената войничета залъгващ ги с градска отпуска през уикенда.

Ама то възмездието идва и всички дребни тарикатлъци се заплащат.
Сега Линко ще бачка в строителството на дърти години почти ангария ( като войничетата ) за да обогатява незавършили 10-ти клас квебекари които са му шефове.


Последната промяна е направена от Hullboy на Вто 10 Фев 2009, 00:43; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Вто 10 Фев 2009, 00:42

Абе Хълл!
Някой път пишеш разумно, ма тоз път не е от тях. :–)
Това не ти ли звучи като история на някой, който никога не е бил тук? :–)
Първите 8 месеца на социал!Даже една седмица и в БГ!:–)
Работиш си ти на черно в манифактурата и после в строителството и шефа ти става зависим от тебе и като му кажеш, че искаш повече пари и той вместо да те смени със следващия за една работа дето цената е известна на всички почва да те моли да останеш и просто нема избор ако земеш да напуснеш. :–)
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Hullboy Вто 10 Фев 2009, 00:55

Трол това са пак глупостите на Линко.
Такива като Линко необразовани, незнаещи езика, без професия имигранти на дърти години в Монтреал с лопата да ги ринеш. И да му е вдигнал с 1-2 два долара на час заплата на Линко преди това го е клатил така както в БГ офицерите клатиха войничетата с обещания за градски отпуски.
Трябва да ти е много иветряла кратуната да работш като роб за шеф в строителството и той да ти вдига заплатата по малко колкото да ти замазва очите.
Ако имаш малко акъл в главата си пускаш сам една обява във вестника за бояджия или зидар и си работиш за себе си.
Ама той Линко нали е свикнал да има йерархия и все някой да командва парада.
И понже никога не е бил баш началник на цялата армия затова сега ще си седи и ще чака да му дават заповеди разни необразовани табарнашки измекяри.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by myhata II Вто 10 Фев 2009, 00:57

Ееее мноо злоба тука начиии
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by danielle Вто 10 Фев 2009, 01:04

......


Последната промяна е направена от danielle на Нед 21 Юни 2009, 15:45; мнението е било променяно общо 1 път
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Вто 10 Фев 2009, 01:06

Linko написа:Ами нещо твоята пишка май много мъничка излезе та тръгна сега с пишката на баща си да се дуеш. Wink
И правилно, че не ти трябва да се сравняваш с мен, паленце. :)

Немам думи ! Човек претендиращ за елементарна култура и възпитание да пише подобни простотии ???

Първо ТИ намеси баща ми, после обвини МЕН, че съм го изпозлвал за еди кво си ..
А бе гусин офицер с фатмашко мислене ( и възпитание ), следващия път когато си позволиш безкрайната наглост и простотия да намесиш някой от родителите ми в безсилните си напъни да докажаш, че твоята е най-голяма, гледай да си на не повече от една ръка разстояние от мен за да получиш заслужен отговор.

И за да спиш спокойно, признавам: твоята е най-голямата. Ти си най-умния, най-интелигентния, най-възпитания и по- по- най ....

Всички го видяха.

Мочам


Последната промяна е направена от filipne на Вто 10 Фев 2009, 01:24; мнението е било променяно общо 1 път

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Вто 10 Фев 2009, 01:09

troll написа:Абе Хълл!
Някой път пишеш разумно, ма тоз път не е от тях. :–)
Това не ти ли звучи като история на някой, който никога не е бил тук? :–)
Първите 8 месеца на социал!Даже една седмица и в БГ!:–)
Работиш си ти на черно в манифактурата и после в строителството и шефа ти става зависим от тебе и като му кажеш, че искаш повече пари и той вместо да те смени със следващия за една работа дето цената е известна на всички почва да те моли да останеш и просто нема избор ако земеш да напуснеш. :–)

Да Троле, това е щото желаещи няма, пък ние сме толкова ценни кадри, че без нас не може Радостен

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by filipne Вто 10 Фев 2009, 01:13

danielle написа:тролле, не е проблема във вземането на социалчето. Нека си го взема, който може. Проблема е, че въпросния господин тръби, че е "Мистър форумен Любимец"... хората му вярват, че той е един почтен човек, който е отишъл в Canada с почтени намерения, а не да играе на дребно и кукушкарски. И отгоре на това да обявява, че няма нищо срамно да работиш на ЧЕРНО докато си на social. Ами аз го питам, как има очи да ги лъже тези нови имигранти и да се прави на "герой" пред тях. Че това ли е целта на идването му в тази страна? Аз не съм мамила нито в България, не смятам и тук да го върша. Наречете ме идеалистка... глупачка... проста... но съм си такава и не отстъпвам от моите принципи.

Hull, отново си прав, че и със студенски заем можеш да живееш спокойно... пример е дъщеря ми, която го ползва и има включено bursary. Освен това тя работи и part time. Wink

Не знам дали си глупачка, но знам какво е писал Ботев : "Безчестен ли си братко, прави ти чест!".

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by troll Вто 10 Фев 2009, 01:15

Аре бе!
Нема Линко да обсъждам цяла вечер!
Айде живи и здрави!
troll
troll
Пописва
Пописва

Брой мнения : 314
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Mr800Days Вто 10 Фев 2009, 01:22

праилно,аз съчиних текста ти музиката .сега остана да я изпеем и да създадем малко работа на маргинала,стига е мързелувал
та да дам припев :
-седем дена ,седем нощи как не съм >маргинала>
->маргинала> ми леле мале паяджина хвана
аре хора

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by myhata II Вто 10 Фев 2009, 01:26

Ае пак са почнь
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Mr800Days Вто 10 Фев 2009, 01:32

леле >маргинал> като колец,каруцарска спица
той ще да направи мила мале >маргинал> ми мекица
язък ,че опорочавам хубавата песен,ама цензура,а уж тука вождовете обещаваха свобода на словото

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 05:41

danielle написа:Ами това е положението КПУ... едни работят легално и почтено, а други... лежат на социала и ми развиват теории... к'ви балъци сме в Бритиша Колумбията. Е, може и да сме такива, щом казвате, но поне спим спокойно, че няма да ме Фанат в измама. Wink
Тука също няма да фанат ф измама тия които гърбят на черно.
Както казах, правителстфото води политика на стимулиренае на работата на черно.
По 1 време УЖ бяха тръгнали да затягат положението с реклами протиф работата на черно и подобни, казаха по новините че било много лошо и не знам си кво и по едно време се изтапанчи една бабанка, чете конско и на края се изсра Лайнар и каза: "Е, сега, ако има някоя самотна майка с деца която работи на черно, нея няма да я закачаме" ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 05:56

КПУ написа:Троле и аз си ги плащам щото нема накъде. Ама ако можех немаше и стинка да дам.
А ти и да не ти ги искат ще си ги занесеш тъй ли да те разбирам?
Аз също си плащам, ма САМО КАДЕТО НЯМА КАДЕ ДА ХОДЯ ...
Иначе, ако мога да не цакам 1 стинка, не цакам 1 стинка, ако мога да не цакам 1 000$, не цакам 1 000$ и го правя с толкова чиста съвест, че не можеш да си представиш. Със секи $ по-малко който флиза в престъпническата хазна Пирати се спасява по една част от семейство, едно дете се прави по-щастливо и има по-голям шанс да може да произнесе думата "татко" и още много други добри неща могат да се случат. А със секи $ който подаряваш на организираната престъпност, се плаща на частен фризьор на някоя мързелива хомо-сексуалистка от която най вероятно никога няма да има никаква полза, щото няма да има деца, няма да работи (макар и да е кадърна), ше развали 100-200 семейства в живота си и т.н. ...
Имам един приятел който беше женен тука за рускиня.
След проблеми се махна в Албърта.
Кожата си живее тука с детето им и с майка си.
Дъртата к*рва работи като съветник на развеждащите се к*урви и тва което ги съветва е как да изцицат от мъжете си повече мано, как да ги изнудват с децата и подобни.
Ако да си честен е да плащаш заплатата на такива л*йнари, аз не искам никога да съм честен Нене ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 05:58

troll написа:Ако в Канада ти е кеф разглеждай и данъците като бакшиш! :–)
Ма по голям ! :–)
Не знам, ма ф такъф случай, Канада е единстфената държафа ф която дафането на бакшиш е на сила Rolling Eyes ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 06:09

Бате, ти мене "'мръсна дума" ли ме кръсти?
Казах ти вече, ако има цензура, то е щото ми я налагат отгоре, не е по мой фкус / избор.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by КПУ Вто 10 Фев 2009, 08:24

Само така филипне - бой, глад и стрижене на пенсионерите а който става за *бане и по една патка. Нали такава е държавната политика у бг-то. :) Голем мъжага си, бравос. Дано да си толко осест и при некой търкал кога стане. Само имай предвид, че понекога не ти дават да се доближиш на една ръка разстояние ами млатят с тръби, вериги, бухалки и разни други приспособления за удължаване и утежняване на ръката. Wink
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 08:36

Тва сигурно важи за България.
Тука не млатят с нищо.
Боя е забранен със закон ф Табарнашко Швестерка .
Е, случва се много рядко, ма то е най-често със хора забъркани ф еди кво си.
По принцип, ако не се бъркаш ф нещо, слаб е шанса да те маргясат.
А ако го направят, ше им го изкараш през носа.
Спомням си даваха един случай по телевизията.
Един човек го бяха пребили, почти беше умрял.
Сбили се две кожи на улицата, той отишъл да ги разтървава обаче ф тоя момент се показал някакъф феминист който помислил че ги бие и го смачкал от бой.
Та говорителката по телевизията беше много горда със сичко тва.
Така или иначе, ако не ги предизвикваш тия ситуации, малък е шанса да те сполетят, не е като в БГ-то, да се чудиме как да ги предизвикаме и после кръф-мръф Кука Доктор Съдия и т.н. ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by paparazzo Вто 10 Фев 2009, 08:40

КПУ какво говориш,бе братче...аз се бия по-улиците от 10годишен...
ама летоска по гръцко на два пъти се бихме с албанците...и какво мислиш стана като извади един нож към 20санта...
имаш ли идея как само припалих подметките...щеше да ме колне като прасе...принципно немам страх от нищо...ама...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Marginal Вто 10 Фев 2009, 08:54

Тва ми напомня за брат ми който е женен за македонка.
Та той от край време се биеше, беше 1 или 2 пъти републикански шампион по джудо.
Та когато му ставало скучно, отивали на ресторант например с жена му и ако някой я погледне, той отивал и го смачквал ако не се извини.
Та отишли те ф Петрич и там нещо станало и ония македонци като извадили разни вериги и не знам си кво, брат ми забравил за сичките побоища до тогава и повече ф македонско не се отвинтвал ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by paparazzo Вто 10 Фев 2009, 09:01

няма значение къв шампион е...
етти едно резюме сеа:
уличния бой няма правила...колкото по-голям мръсник си толко си по-добър...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мене пьк ме кефи БГКана.. - Page 3 Empty Re: Мене пьк ме кефи БГКана..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите